Tři pravidla pánského oblékání podle Michala Bastiana

Muži jsou bohužel módou nepolíbení. Samozřejmě nemluvíme o všech mužích, ale velká většina skutečně je módou zcela nepolíbená. Je to škoda. Na ulicích ubývá mužů, kteří se umí vkusně obléct. V dnešní době najdeme jen hrstku pánů, kteří se oblékají dle jistých pravidel.

Pravidla pánského oblékání by měli dodržovat všichni pánové, a to nezávisle na věku. Jestliže chtějí muži ženy zaujmout, nikdy je nezaujmou s tričkem a džíny. Dámy vždy raději upřou pohled na muže, který sedí vkusně, elegantně a zároveň stylově oblečen u stolu v kavárně, který ťuká do svého pracovního počítače a decentně si upíjí z hrnku kávy, než na muže, jež pokřikuje v hospodě s pivem a roztrhanou košilí.

Jestli toužíte ženu zaujmout, a to buď na prvním rande, nebo jen chcete udělat dojem na kolemjdoucí dámy, přinášíme vám v krátkosti seznam pravidel pánského oblékání, které prosazuje velice uznávaný americký návrhář Michael Bastian.

1) Dbejte na boty

Podle návrháře ženy soudí muže podle jeho bot. Jedním z pravidel pánského oblékání je mít vkusné boty. Podle návrháře muž nemusí mít miliony párů, stačí jich jen několik, které budou kvalitní. Do mužského botníku patří rozhodně mokasíny, semišové boty a samozřejmě pracovní boty, které se nosí k džínům.

2) Oblek musí padnout

Mnoho mužů nosí obleky o číslo větší, tudíž jim doslova plandají. Větší obleky nevypadají ani vkusně, ani stylově, ani elegantně. Každý muž by měl mít takový oblek, který mu stoprocentně padne. To je ze všeho nejdůležitější. Jestliže vlastníte deset obleků, minimálně devět nechejte od krejčího upravit.

3) Svetry jsou základ šatníku

Podle Michaela Bastiana díky svetrům budete vypadat vždy seriozně a vždy budete budit jistý respekt. Nekupujte si jen tlusté svetry, ale sáhněte i po těch tenkých, které se nosí zejména na košili, kdy límec vytáhnete ze svetru ven, aby byl na očích.