Náramky přátelství? To je skvělý doplněk!

Ve světě módy se stále něco děje. Ze začátku jara se vždy ukáže barva, která bude vévodit celému nadcházejícímu roku. Nyní se jedná o vojenský zelený odstín, ovšem ať už si zvolíte jakýkoliv odstín zelené, neuděláte chybu. Navíc se nyní staly populární především kabelky do ruky, které jistě ocení především ženy, které milují nošení formálního stylu. Přesně takové kabelky se totiž k formálnějším lookům hodí naprosto stoprocentně. Ostatně nadšeny budou i ty, které milují elegantnost, ale nijak se do ní nehrnuly, protože se pod elegantností skrývaly lodičky, jež způsobovaly a dosud i způsobují otřesnou bolest. Elegantnost a ležérnost se nyní sloučila, proto se můžete radovat z toho, že lodičky zkombinujete s džíny a tenisky se sukněmi či s šaty.

Módní svět se však mění i v oblasti doplňků. Jedná se především o to, že se změnil trend masivních šperků. Najednou už nejsou populární ty masivní šperky, ale nyní lépe uděláte především s oblíbenými něžnými jednoduchými přívěsky, které jdou na krku sotva vidět. Pokud však nejste zastánci něčeho na krku, rozhodněte se pro další trend, a sice pro náramky. Ty jsou nejhezčí především v kombinaci s hodinkami, proto je volte právě s nimi. Pokud nevíte, jaké náramky si zvolit, zkuste si udělat klasické korálkové náramky přátelství, které jsou naprosto ideální.

Moderní pouto podle aktuálních trendů

Náramky přátelství se staly populární už kdysi dávno. Používaly se už za dob mládí našich rodičů, proto se není čemu divit, když v maminčině šperkovnici takový skvost ještě najdete. Nicméně takové náramky jsou naprosto skvělé, protože nejen budete mít jakési symbolické pouto na rukou s vaší osobou blízkou, ale na druhou stranu se bude jednat o krásný moderní doplněk, který vám jistě bude závidět kdekdo.

Nyní se navíc rozeběhl ještě takový trend, že se náramky zhotovují se jmény nositelů. Většinou si je objednávají nebo dělají páry, které jsou do sebe šíleně zamilovaní, protože právě oni chtějí ukazovat svoji lásku na míle daleko.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová