Jaké kousky vám v létě nesmí chybět v šatníku?

To, co se nosilo vloni v létě, se už letos nosí jenom zkrátka. Každým rokem móda přinese něco nového a ojedinělého, co do šatníku zkrátka patří. A ani letos to není výjimkou. Prozraďme si, co se letos zrovna v létě nosí a co tedy nesmíte ve svém letním šatníku postrádat. Pokud nějakou z věcí postrádat budete, pak nemůžete vykouzlit in look, který vám budou módní kritici hodnotit deseti body z deseti.  

Pokud na sebe chcete strhnout pohledy kolemjdoucích, pak je třeba nechat strhnout aktuálními módními trendy, k nimž se řadí níže uvedené kousky. Prozradíme vám to nejvíce in, co se letos v léně bude nosit. Už to máte taky ve svém šatníku nebo se teprve vydáte na lov? 

Cyklistické šortky 

Kdo by to byl řekl, že se jednoho dne dostanou do módy takzvané cyklistické šortky, tedy šortky, které jsou upnuté a které perfektně zvýrazňují každý sval na ženských nohou. I když se jedná o typicky sportovní model, kupodivu se dnes kombinuje zejména s elegantními kousky. Cyklistické šortky, kterým také někteří říkají krátké elasťáky, se kombinují hlavně s volnými oversized košilemi nebo třeba s elegantními halenkami.  

Kočičí sluneční brýle 

Už vloni se v módě ukázal náznak toho, že se pravděpodobně vrátí kočičí sluneční brýle. A kupodivu je to tady – kočičí brýle jsou opravdu na scéně. Jedná se o úzké sluneční brýle, s nimiž se setkáte hlavně na Instagramu, kde je má na očích každý influencer 

Overaly 

Jeden z trendů, který z módy nevyšel ani po roce, jsou overaly. Overaly jsou velice pohodlné záležitosti, které nosíme s radostí. Dnes je možné je zakoupit krátké, dlouhé, vzorované nebo i jednobarevné, doporučujeme hlavně takové s odhalenými rameny a se širokými nohavicemi.  

Perly do vlasů 

Vzpomínáte si na trend z devadesátých let, kdy se dávaly perličky do vlasů (máme na mysli sponky s imitací perel). Právě takové doplňky se společně s mušličkovými náhrdelníky letos v létě nosí.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová