Alpine pro

Značka Alpine Pro je ryze českou společností, která vznikla v roce 1994. Za dobu, co je na trhu se zvládla stát opravdovým lídrem na našem českém trhu v oblasti outdoorového oblečení a doplňků. Dokázala prorazit i do zahraničí a podařilo se jí opakovaně umístit i v TOP žebříčku nejobdivovanějších firem České republiky, kde získala další ocenění ve svém oboru. Značka Alpine Pro má ve svých řadách vlastní tým designérů, kteří dobře vědí, co dělají. S pomocí nejmodernějších materiálů, vysoce precizně propracovaných střihů a důmyslně zasazených detailů připravují návrhy svých kolekcí na všechna roční období.

Značka Alpine Pro

Kromě vysoce kvalitního outdoorového vybavení, které je určeno opravdu pro širokou veřejnost, značka Alpine Pro navrhuje a následně vyrábí i kolekce pro české olympioniky. S našim Českým olympijským týmem značka spolupracuje od roku 2009. Jejich společná první kolekce byla pro Vancouver 2010 a byla i oceněna jako nejlepší olympijská kolekce, oceněním The Huffington Post. Vysoce prodyšné a nepromokavé materiály se hodí i do extrémních podmínek a jsou velmi oblíbené. Tato značka nám dělá čest a dobré jméno doma i v zahraničí.

Vývoj materiálů a kolekce Alpine Pro

Alpine pro
Alpine pro

Na vývoji materiálů pro Alpine Pro spolupracuje s odbornými centry umístěnými nejen v České republice, ale i v zahraničí. Velmi dobře si uvědomuje, že pouze tak je možné udržet prvenství. Má tak možnost využít nové materiály jako první. Značka spolupracuje i s profesionálními sportovci, horskými vůdci a dalšími lidmi z řad běžných zákazníků, kteří neustále testují jejich nové oblečení v reálných běžných podmínkách. Alpine Pro má v dnešní době největší síť autorizovaných prodejen a franšíz právě v oblasti venkovních sportovních aktivit v naší České republice. Značka Alpine Pro nabízí dámské, pánské i dětské outdoorové oblečení a vybavení, dámskou, pánskou i dětskou sportovní a outdoorovou obuv, spodní prádlo, funkční prádlo, mnoho doplňků, kabelky a tašky.