Vytáhněte sandálky – už je tu teplo!

Konečně nás dostihlo to teplé počasí. Blíží se nám duben a podle starého přísloví máme ještě zůstat za kamny, protože se nejedná o takové teploty, které by nám umožňovaly brouzdat se venkem jen tak v tričku. Ovšem současná situace hovoří o něčem jiném. Teploty nám totiž šplhají k úžasným dvaceti stupňům a sluníčko nám denně pálí svými paprsky do zad. Byl by tedy hřích zůstat jen tak doma ležet u oblíbeného seriálu. Samozřejmě nás mnohdy důležité okolnosti nutí zůstat doma, ale zkusme vždy alespoň na pár hodin proplížit ven. Pokud vám to však nevyjde, tak se zaměřte na jarní úklid a hlavně na obměnu šatníku, protože ta s jarem přichází naprosto neodmyslitelně. Navíc se blíží velikonoční svátky a i k těm patří prvotní jarní úklid. Pokud už děláte pořádek zejména v botách, nezapomeňte vyměnit kozačky a kotníkové boty za pohodlné tenisky. Jestliže už chcete být zase trochu napřed, zkuste vytáhnout nejen baleríny, ale také už i žabky nebo sandálky.

Sandálky budou opět v kurzu, a to v řemínkovém provedení

Sandálky se řadí k nejoblíbenější letní obuvi, protože se nejedná o ledabylou obuv, jako jsou žabky, ale také se v nich nepotíte jako v balerínách. Jednoduše získáte skvěle provzdušněnou obuv, která navíc fantasticky vypadá. Skvěle se hodí zejména k šatům, ale také k sukním – zkrátka tedy ke všemu. Ovšem každý rok se nachází na pultech obchodů s obuví pouze nějaké vytříbené druhy, které jednoznačně dominují dané sezoně. Letos budou dominovat řemínkové sandálky, nikoliv takové s těmi nejrůznějšími aplikacemi.

Mimo to budou v kurzu také stříbrné a zlaté sandálky, a tak tedy pokud na ně narazíte, hned si je pořiďte do svého šatníku – tedy botníku. Příprava na léto by neměla být nikdy podceněna, tak proč se na ni nepřipravit už nyní? Vždyť skvělé kousky se už hrnou naprostou lavinou do oblíbených obchodů s obuví!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová