DIESEL

Jedná se o italskou módní společnost nesoucí název Diesel. Především se dlouhá léta zaměřuje na návrh a i na samotnou výrobu oblečení pro mladší generace. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších a nejznámějších značek, která uchvátila svět především svými velice kvalitními a komfortními džíny. Samotný počátek společnosti ale sahá až do roku 1978, kdy se Renzo Rosso rozhodl, že do módního světa té doby vnese trošku kvality a ojedinělosti. Rozmachu se však firma dočkala až o sedm let později, protože tehdy se podnik dočkal kompletní akvizice. O dalších šest let později byla vytvořena obrovská mezinárodní reklamní kampaň, která způsobila to, že značka se vryla do paměti celému světu. A tak se tedy následkem těchto událostí roku 1996 otevřela první kamenná prodejna této značky, která sídlila na Lexington Avenue v New Yorku.

Diesel není jen pro mladé

DIESEL
DIESEL

Samotná značka Diesel začala nejprve s myšlenkou, že se bude zaměřovat pouze na módu pro mladé. Jenže to ji teprve uvedlo na trh. Ženy, muži i děti si mohli vybrat to nejmodernější oblečení – každý si jednoduše přišel na své, protože se značka specializovala opravdu jak na džíny, tak na košile, trička, tílka, tak na bundy i mikiny. Jednoduše jste si vybrali vždy a v každém ročním období. Následný úspěch však zaznamenal to, že se značka začala zaměřovat i na jiné odvětví, a sice na šperky a hodinky. I ty se staly populární opravdu rychlostí blesku, proto se není čemu divit, když se firma začala zajímat ještě o jinou oblast. Tentokrát byla terčem kosmetika. Samozřejmě i sem udělala značka obrovskou díru a získala si patřičný respekt.

Jelikož se jedná o cenově přijatelné oblečení, může si tuto značku dovolit takřka každá skupina obyvatel. Oděvy jsou vždy opravdu moderní a podle nejnovějších módních trendů. Málokdo si nevybere v jejich širokém sortimentu. Pakliže se tak vážně stane, jistě takové jedince uchvátí například právě hodinky nebo kosmetika. Parfémy jsou totiž velmi kvalitní a jejich vůně dlouho vydrží.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová