DIOR

DIOR
DIOR

Christian Dior – ach, ten velký člověk, který poznal celý svět a který založil tu nejlepší značku na trhu zvanou Dior! Založil ji v roce 1946 v Paříži a od uvedení první kolekce nazvané „New Look“ se zapsal do historie nejen módy, ale i kosmetiky. Stal se z ničeho nic velice uznávaným a svou podnikatelskou aktivitou zasáhl opravdu celý svět. Zaměstnat neuvěřitelných dva tisíce lidí zvládl do dvanácti let, což je velmi slušné. I když si mnoho z nás jistě myslí, že se jednalo o stále prosperující společnost, mýlíme se. Jako každá velká značka i tato zaznamenala velké selhání. To přišlo v roce 1957. Nebýt jeho chuti riskovat, nemusel se stát uměleckým ředitelem a návrhářem. Díky tomu tak módní dům značky Dior zachránil před krachem a vyhoupl jej opět k vrcholkům módních a kosmetických hor.

Dior si spojujeme nejčastěji s parfémy, které se řadí k těm nejdražším. Značka se ale nezaměřuje pouze na kosmetiku. Udělala také velkou díru do světa kabelek pro ženy. Svými velice vkusnými, stylovými a nadčasovými kousky si podmiňuje nejednu běžnou značku kabelek. Ženy po ní touží, protože mít luxus ve svých rukou je neskutečný pocit. Avšak koupit si takový kousek nestojí jen peníze, ale také čas, který slouží k našetření potřebných financí.

Ženy ale touží spíše po parfému než po drahé kabelce

Ženy si však místo kabelek raději koupí oblíbený parfém, který jim provoní jejich vzhled na několik měsíců. Jelikož se jedná o opravdu kvalitní parfém, není nutné, abyste si jej kupovali co měsíc. Jelikož se nejedná o zrovna levný kousek, můžete s ním trošku šetřit. Na celodenní vůni postačí totiž jen pár stříknutí.

Je nutné poznamenat a vyvést omylu ještě jednou ty, kteří si mylně myslí, že se tato společnost zaměřuje pouze na kosmetiku. I kabelky jsou to, v čem firma vyniká a v jaké oblasti sklízí enormní úspěchy.