Playboy

O značce Playboy asi slyšel každý z nás. Značka Playboy představila v roce 2008 své první parfémy pro muže i ženy, které jsou svádivé a hravé. Velmi oblíbené jsou zejména dámské parfémy Playboy Play It, nebo pánská řada nesoucí jména mnoha známých světových metropolí. Jedinečné parfémy značka Playboy jsou vhodné pro moderní osobité zákazníky sledující veškeré módní trendy. V první řadě si ji všichni spojují spíše s pánským časopisem, který spatřil poprvé světlo světa již v roce 1954. Jeho autorem je zakladatel Hugh Hefner, který se tehdy rozhodl na titulní stránku obálky svého prvního čísla uvést koho jiného, než Marilyn Monroe, v té době samozřejmě oblečenou. Šlo o časopis zaměřený na erotiku a již tehdy v něm byly velice zajímavé diskuze a poutavé rozhovory, tehdy třeba i s Martinem Lutherem Kingem.

Playboy a jeho produkty i hravé vůně

Playboy
Playboy

Kromě časopisu Playboy rozšířila značka své pole působnosti i do módního oděvního světa a na produkty kosmetiky. Parfémy Playboy jsou dnes prodávané a oblíbené všude po celém světě. Zakládají si zejména na luxusních vůních a tajemných ingrediencích. Srdce parfému Playboy je vždy vyrobeno z těch silných tónů, jde například o koření či ovoce. Vůně značky Playboy jsou především opravdu velmi smyslné a sexy. Módní značka Playboy, která nabízí v současné době poměrně široký sortiment svého zboží, jako jsou například trička, mikiny, kalhoty, různé sportovní sety, spodní prádlo, noční prádlo, pyžama nebo i bundy.

Móda značky Playboy

Značka Playboy se zařadila mezi vysoce prestižní značky a má velmi mnoho příznivců. Velice oblíbenou skupinou nabízenou značkou Playboy je hlavně spodní prádlo a také módní kostýmky, které jsou velmi známé zejména z fotografií modelek z časopisu. Motiv již dlouho proslulého loga Playboy v podobě zajíčka je na každém výrobku, velice výrazný je třeba na kabelkách, peněženkách a dalších mnoha doplňcích této značky. Tato značka nabízí ale i širokou řadu všech možných šperků, dámské a pánské obuvi, oblečení pro ženy i muže, spodního prádla, čepic, rukavic, šál, ale i všech možných doplňků pro domácnost a oblíbenou kosmetiku i vůně, tašky, kabelky, šperky i hodinky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová