Znáte kámen zvaný šungit?

Do své domácnosti můžeme dostat mnoho, až mýtických či ezoterických nebo spirituálních, předmětů, které nám mají v některých oblastech nebo věcech pomoct. A jedním z nich je i takzvaný šungit, což je kámen, který zbavuje škodlivého. A to nejen škodlivé atmosféry, ale také škodlivostí ve vodě. Dokonce se věřilo, že tento kámen dokáže z vody vytvořit cosi unikátního zdravého, možná až léčivého. 

Šungit neboli kámen života 

Od pradávna se tomuto kameni přezdívá kámen života a má to své opodstatnění. Jak už bylo zmíněno, jeho úkolem je především pohltit to, co nám škodí. A naopak umí podpořit či posílit to, co je nám ku prospěchu. Šungit má vliv nejen na kvalitu našeho života, ale také na atmosféru vedoucí naší domácností.  

Abyste žili ve zdravějším prostředí, můžete tento kámen života používat v mnoha případech, respektive můžete kámen používat různě.  

Pro lepší, kvalitnější a chutnější vodu 

Jak už bylo zmíněno, od pradávna se věří, že šungit dokáže z vody udělat doslova léčivý nápoj, který má pozitivní vliv na naše zdraví a organismus jako takový. Prý dokáže obyčejnou vodu napuštěnou z kohoutku obohatit o draslík, vápník, také o sodík a hořčík, což je opravdu ohromné množství důležitých složek. Navíc z ní dokáže dostat až pětadevadesát procent nečistot, které by se jinak svévolně dostaly do našeho těla.  

Proti negativní energii i elektrosmogu 

Není tajemstvím, že elektrosmog se považuje za takové neviditelné zlo, které se nachází prakticky všude kolem nás. Doma ho můžete ale do jisté míry eliminovat, a to tím, že budete vypínat elektrospotřebiče ze zásuvky nebo že začnete používat sílu zmiňovaného kamene života. Umí totiž pohltit právě elektromagnetické záření, také vyčistí prostor od negativní energie a dokáže neutralizovat takzvané geopatogenní zóny.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová