Jak zvětšit prsa bezbolestně?

Tak jako ženy s vlasy rovnými jako sláma by je rády samou loknu a ženy s loknami by raději vlasy rovné, tak ženy s malým poprsím by chtěly velké a naopak. Každé toto přání má své odůvodnění. Toho co máme, si většinou nevážíme a rády bychom měly to druhé. Proč to tak je nevíme. Ale můžeme si k tomu druhému všelijak pomoci. Pro vlasy postačí kulma nebo žehlička a jak na prsa? Máme pár rad.

Jak je zvětšit?

Pro větší poprsí si nemusíme jít zrovna k chirurgovi. Většina z nás si to nemůže finančně dovolit, nebo prostě pod nůž se nám jít nechce. Jde to totiž i jinak. Postačí vám pár módních triků k dosáhnutí vysněného cíle.

Dekolt

Sice se vám může zdát zvláštní proč zrovna upozorňovat na toto místo, když není zrovna dle vašich představ, ale ukrývá se v tom trik. Díky dekoltu upoutáte pozornost na vrchní část výstřihu, spíše tedy ke krku a tam okouzlíte například krásným náhrdelníkem.

Pas

Říkáte si proč je pas důležitý, když řešíme prsa? Je to jednoduché. Díky malému poprsí žena téměř ztrácí pas. Když pas zvýrazníte širokým páskem nebo kalhoty do pasu, pas se tak opticky zúží a tím se rozšíří hrudní část. Vytvoříte tak ideální optický klam.

Pruhy

Báječným pomocníkem ve hře s optickým klamem je proužek. V tomto případě se jedná o pruh vodorovný. Když sáhnete po upnutém topu s vodorovnými pruhy určitě neuděláte chybu. Pokud budou pruhy širší, efekt bude výraznější.

Věřte, že tyto tři typy ač se mohou zdát jako drobnosti, vás mile překvapí a neuniknete zkoumavým pohledům.