Stačí tričko a slim džíny a muž bude vypadat dokonale

Pánská móda zažívá v posledních letech ohromný rozvoj. Co kdysi bylo nemožné, dnes není problém. Zelenou dostávají extravagantní kombinace různých materiálů, nevšední potisky, barvy, styly. Vzniká pestrý koktejl, ve kterém si každý najde to svoje. Od zarytého konzervativce až po experimentátora, který si nenechá ujít žádnou žhavou novinku.

V jednoduchosti je krása

Na co se tedy mohou pánové těšit? Kdo chce vypadat skutečně elegantně a šik a nikoli jako přebarvený papoušek, měl by se soustředit na jednoduchý outfit. Málo je mnoho, dalo by se říci. Přeplácaným outfitem s přemírou doplňků, oděvy, které hrají všemi barvami – to na mužích rozhodně nenadchne. Naopak. Bude to působit dost lacině. Mnohem lepší je sázka na několik pečlivě vybraných a sladěných odstínů. Tím nic nezkazíte.

Pozor na barvy

Základem je klasické bavlněné tričko z co nejkvalitnějšího materiálu. Můžete ho využít téměř k jakémukoli outfitu. Je prostě stálicí mužského šatníků. Kromě jednobarevné klasiky si pánové mohou pořídit i pár kousků s potiskem v podobě nápisů nebo moderní grafiky. Tento trend je stále in a upoutá pozornost. Opatrně ale s barvami. Černá, bílá, šedá, khaki, grafitová, hnědá, cihlově červená nebo dokonce vínová je v pořádku, ale výraznější a barevně kombinované odstíny už mohou být problém. Působí příliš výrazně, nikoli elegantně, mohou přitahovat nežádoucí pozornost.

Letí kardigany i roláky

Nadčasovou součástí pánských šatníků je bomber, krátká bunda do pasu. Nejlépe působí černé, tmavě modré nebo zelené odstíny. Muži, kteří chtějí být za drsné rockery, by si měli vybrat koženou variantu. Svetry typu kardigan, zapínací s véčkovým výstřihem by v pánské skříni rovněž neměli chybět. Do neformálního saka se hodí i rolák. Z kalhot potom letí například černé a šedé džíny. In jsou hlavně ve slim střihu a nebojte se je klidně ohnout.