Mužský svět, pláště a pláštěnky

Průkopníkem této módy je v letošním roce Hugo Boss a zdaleka není sám. Proč by taky ne. Pláštěnky nosí jak muži, tak i ženy a vypadají v nich opravdu stylově. Teď jsou prostě na řadě i muži. Trend není ani zdaleka tak nový. Éra baloňáků a dlouhých plášťů byla v pánském světě hned několikrát a neustále se vrací. Hugo Boss se v pánské kolekci na rok 2018 soustředil zejména na zajímavé střihy. V duchu neustálého kombinování střihově vysoce precizně propracovaných kousků, kdy představuje tato značka svými kousky základ úspěchu v oblasti pánské módy.

Nejen Hugo Boss

Značce Hugo Boss se dílo zdařilo i letos. Kolekce, která umí zahalit jak jaro, tak i podzim, překvapí svou originalitou. Svou pánskou kolekci ladila do odstínů nadčasové a vysoce neutrální i elegantní šedé barvy a navrch přidala i několik béžových outfitů. Nešlo si nevšimnout doplnění jednoduchých černých kloboučků, které celkovému stylu dodávaly dojem, že se stahují mračna a opravdu se dá brzy do deště. Nemůžeme se zbavit dojmu, že dnešním modelům na molech chybí patřičná mužnost, přesto je tato kolekce víc než zdařilá a i v běžném životě nositelná.

Když prší i na módních molech

Na podzimní plískanice Hugo Boss dokonale připraví každého muže. Kolekce asi 30 pánských modelů byla rozsvícena černou bundou a červeným lesklým kabátem. Nebyla to tedy jen samá šedá myš. Outfit doplnily vkusné batohy s tkaničkou spíše v podobě vaků a obaly na ultrabook i tablet, čímž tato značka demonstrovala svou širokou nabídku doplňků. Kromě krátkých šortek si spíše pánové už oblékli také volnější oblekové kalhoty, doplněné saky, bombery nebo zmiňovanými plášti a pláštěnkami. Na nohou měli převážně bílé, béžové, šedé a ojediněle černé šněrovací boty, spíše elegantní než tenisky. Každý moderní muž si určitě v dnešní módě může najít to své.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová