Pánové a polobotky – to je to pravé!

Módní trendy se dotýkají nejen dámského, ale také pánského světa. I muži mohou dbát na své oblečení, a to je především to velké lákadlo, které zabírá na každou ženu. Pokud se muž umí obléct, dokáže se ženou opravdové zázraky. Ženy milují muže, kteří vědí, co se nyní nosí, a nosí to. Jsou si tedy jisté, že když budou mít narozeniny, mohou zažádat o skvělý dárek v podobě vkusné kabelky. Pánové, kteří alespoň okrajově sledují nejnovější a nejstylovější trendy jednoznačně nezklamou. Mimo jiné také zaujmou na první pohled, a to nejen na dámy. I mužské oko dokáže ocenit, když se jeho druh oblékne vkusně.

Největším trendem v pánské módě jsou jednoznačně polobotky. Ty jsou naprosto geniální a nadčasové. Mimo jiné se skvěle hodí k různým lookům, a tak tento kup jednoznačně nebude marný. Nyní se vyskytujeme v období, které následuje těsně po plesové sezoně. Ta zaznamenala také zajímavý poznatek, a sice polobotky ožily různými barvami. Moderní a trendy však zůstávají pouze ty v hnědém provedení. Pokud k nim sladíte tmavě modrý oblek, budete naprosto perfektně odění. Košili volte jednobarevnou. Zapomeňte na pestrobarevné odstíny, které jsou naprosto „out“. Volte raději bílou či světle modrou košili, která se řadí mezi vždy spolehlivé klasiky. Na takové kousky se můžete vždy obrátit a vždy jsou dobrou volbou, i když si myslíte, že tímto výběrem neuděláte dobře. Navíc byste je měli určitě mít ve svém šatníku, stejně jako hnědé polobotky ve svém botníku. Černé typy vyhoďte oknem, protože takové kousky se už jednoznačně nenosí. Buďte trendy a zvolte si raději to hnědé provedení, na něž se budete moct stoprocentně spolehnout!

Do polobotek patří také skvělé ponožky. Ty musíte také určitě mít v šuplíku, ovšem ne ty všední kousky. Zabodujete rozhodně pestrobarevností. Čím vzorovanější a barevnější, tím lépe! To udává zkrátka současná móda. Pakliže si barvami nejste jisti, zvolte ponožky od značky Happy Socks. Tato značka se stala naprostým fenoménem a pro muže je vždy otevřená.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová