Ralph Lauren

„Toho Ralpha Laurena jednoznačně musím mít!“ s těmito slovy opouští žena domácnost a muže nechává při obědu samotného. V televizi totiž běží velmi populární upoutávka na tohoto módního návrháře, který svými módními kousky dobyl takřka celý svět. Svou módu začal propagovat během šedesátých let, kdy založil značku Polo a Botique. Jeho úspěchy tedy nejdříve zaznamenal New York, který se doslova nadchl pro jednoduché, ale naprosto elegantní a nadčasové kousky. Navíc se zapsal do historie svými módními kousky, kterými se mohl pyšnit film Velký Gatsby. Uznání tedy bylo řádně na místě, protože kostýmy byly naprosto nadčasové a naprosto souzněly s dobou, v níž se odehrávaly. Tou dobou se jeho módní éra začala ubírat i trošku jiný směre, a sice začal se zaměřovat i na kosmetické produkty, zejména na parfémy. Díky těm se oblíbil ještě více, protože jeho vůně jsou naprosto fantastické. Pokud jste si k nim ještě nepřičuchli, musíte to rozhodně udělat!

Ralph Lauren
Ralph Lauren

Svět ale dobyl především módou

Jenže parfémy jsou pouze jakousi třešničkou na dortu. Celý svět si podmanil zejména svými módními trendy, které vždy ladily se vším, s čím si ženy toužily daný kousek kombinovat. Jelikož se dodnes jedná o naprosto senzační kousky, jež vždy souzní s aktuálními trendy, nikdy neudělá žena chybu, pokud si takový kousek koupí. Nyní mohou být pánové dotčeni, protože i oni možná chtějí vlastnit nějaké kousky z této dílny. Nemusí však smutnit – i pro ně je tu určitá kolekce, ve které si jednoznačně vyberou to své. Děti budou také nadšeni (tedy zejména jejich rodiče), protože i do této značky je mohou obléct.

Pokud se rozhodnete skončit spíše u parfémů, neuděláte chybu. Jelikož si u Ralpha Laurena můžete zakoupit i kabelky, správný parfém jí musí být součástí. A žádný jiný nesouzní tak dobře s kabelkou jako ten, který je téže značky. Zaujmete tedy nejen vkusem, ale také i neodolatelnou vůní, která opravdu nemá obdoby.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová