PRINCE

Vše započalo pouhou myšlenkou Boba McClura v garáži, kde poprvé vynalezl první nahrávací stroj. Dle města Princeton ho pojmenoval zkráceně Prince. Po sedmi letech (konkrétně v roce 1977) přišel na trh s novým vynálezem, a sice s modelem The Graphite. Roku 1986 uvedla značka Prince na sportovní trh raketu Magnesium Pro, s níž Pete Cash vyhrál tenisovou soutěž Wimbledon. O dvanáct let později s raketou téže značky vyhrává tentokrát Jana Novotná tuto prestižní soutěž. Svým úspěšným a především kvalitním vybavením si značka Prince našla na trhu své čestné místo a po tolika vyhraných turnajích si vysloužila taktéž označení jednička ve svém oboru. Dodnes se jedná o tu nejlepší značku sportovního vybavení, která je na trhu dostupná.

Mimo sportovní vybavení se společnost zaměřuje na obuv. U sportu je nutností mít kvalitní obutí, protože nohám dáváme v každém případě řádně zabrat, ať už děláme tenis nebo běh. Poctivá podrážka je tedy základem. Nyní se ale začíná firma rozjíždět i v oblasti dámského, pánského i dětského oblečení. V současné době však nabízí pouze malý sortiment sportovního oblečení. Jedná se ale o kvalitní kousky, které se hodí do šatníku každého sportovce.

Jelikož je nyní na trhu spoustu verzí sportovní obuvi i oblečení, je těžké rozeznat, jestli se jedná o kvalitní nebo méně kvalitní kousky. Proto se často spleteme a koupíme si sice dobře vypadající, ale naprosto nefunkční tričko či kalhoty. Chybami se však člověk učí. Poučení by mělo být nyní zejména v tom, abychom si příště koupili něco ze sortimentu úspěšné značky Prince.

Sportovní oblečení však není to, čím značka zabodovala na trhu. Jedná se především o boty, na které se specializuje. Kvalitní obutí ocení zejména sportovci, pro něž jsou tyto produkty určeny. Konečně si stoprocentně užijí skvělého běhu či jiné sportovní aktivity.