PRINCE

Vše započalo pouhou myšlenkou Boba McClura v garáži, kde poprvé vynalezl první nahrávací stroj. Dle města Princeton ho pojmenoval zkráceně Prince. Po sedmi letech (konkrétně v roce 1977) přišel na trh s novým vynálezem, a sice s modelem The Graphite. Roku 1986 uvedla značka Prince na sportovní trh raketu Magnesium Pro, s níž Pete Cash vyhrál tenisovou soutěž Wimbledon. O dvanáct let později s raketou téže značky vyhrává tentokrát Jana Novotná tuto prestižní soutěž. Svým úspěšným a především kvalitním vybavením si značka Prince našla na trhu své čestné místo a po tolika vyhraných turnajích si vysloužila taktéž označení jednička ve svém oboru. Dodnes se jedná o tu nejlepší značku sportovního vybavení, která je na trhu dostupná.

Mimo sportovní vybavení se společnost zaměřuje na obuv. U sportu je nutností mít kvalitní obutí, protože nohám dáváme v každém případě řádně zabrat, ať už děláme tenis nebo běh. Poctivá podrážka je tedy základem. Nyní se ale začíná firma rozjíždět i v oblasti dámského, pánského i dětského oblečení. V současné době však nabízí pouze malý sortiment sportovního oblečení. Jedná se ale o kvalitní kousky, které se hodí do šatníku každého sportovce.

Jelikož je nyní na trhu spoustu verzí sportovní obuvi i oblečení, je těžké rozeznat, jestli se jedná o kvalitní nebo méně kvalitní kousky. Proto se často spleteme a koupíme si sice dobře vypadající, ale naprosto nefunkční tričko či kalhoty. Chybami se však člověk učí. Poučení by mělo být nyní zejména v tom, abychom si příště koupili něco ze sortimentu úspěšné značky Prince.

Sportovní oblečení však není to, čím značka zabodovala na trhu. Jedná se především o boty, na které se specializuje. Kvalitní obutí ocení zejména sportovci, pro něž jsou tyto produkty určeny. Konečně si stoprocentně užijí skvělého běhu či jiné sportovní aktivity.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová