Připravte dětem nejlepší narozeninovou párty!

Narozeniny jsou slavnostní událost, kterou je třeba řádně oslavit. Dospělí už nejsou tak nadšení z oslav toho, že jsou zase starší, a tak se většinou oslavám vyhýbají. Děti si je však naprosto užívají, proto jim nebraňte v tom, aby si pozvali pár svých kamarádů ze školky či základní školy. Pokud takovou oslavu umožníte, budete ten nejlepší rodič na světě! Jak takovou dětskou oslavu narozenin tedy uspořádat?

Zameťte trochu pod pergolou nebo v altánku, kde bude probíhat oslava, a hned poté začněte s přípravami. Přichystali jsme pro vás tři hlavní body, na které se při přípravě takové dětské oslavy nesmí zapomenout.

1) Jídlo

Ze všeho nejdůležitější je připravit jídlo, které budou děti milovat. Jelikož ne každé dítě jí všechno, proto se zaměřte na to, co je u dětí nejoblíbenější. Nakupte křupky a gumové medvídky, upečte vynikající muffiny s čokoládou. V podvečer jim pak ugrilujte nějakou masovou dobrotu nebo jim rozdělejte táborák, ať si sami opečou buřty nebo jenom obyčejný rohlík nad ohněm.

Je však nutné nezapomenout na dort, ten je opravdu nutností. Dort by měl být tak velký, aby samozřejmě nasytil všechny děti. Pokud bude až moc velký, pak ho rozkrájíte dětem domů – ať si i rodiče pošmáknou.

2) Ozdoby

Správná narozeninová oslava by se neobešla bez ozdob. Na altánek, pergolu, stromu nebo někde jinde po zahradě rozprostřete balonky, také různé narozeninové provázky či řetězy. Nezapomeňte nakoupit narozeninové čepičky a samozřejmě i píšťalky a jiné podobné legrácky, které budou děti milovat.

3) Bohatý program

U dětských oslav je nejdůležitější to, aby se děti nenudily. Proto jim uvažte mezi stromy houpací síť, rozdělejte trampolínu, pořiďte si drobný skákací hrad. Nezapomeňte pustit skvělé dětské písničky, ať je rozhodně veselo. Slavnostní přípitek navíc skvěle doplní program – dětské šampaňské najdete v každém obchodě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová