Proč nemají ženy mluvit mužům do oblečení

Koho by nepotěšil pohled na pěkně oblečeného muže. Příjemná vůně mu jen přidává bodíky. Vnímaví a pozorní muži umí vykouzlit úsměv, pohybují se s lehkostí a šarmem. Gentlemeni nikdy nezapomenout otevřít ženě dveře, když nasedá nebo vysedá z auta, podržet jí kabát při oblékání, přisunout její židli v restauraci – to vše je projev úcty a pozornosti. Vraťme se, ale k tématu. Na to, aby vztah fungoval, je potřebných pár věcí, kde nesmí chybět mužská přitažlivost, z které vyzařuje – moc / síla, status, dominance, sebedůvěra, charisma.  To se děje tím, jak věci dělají, jak si vyjadřují, co si oblékají.

Muži a oblékání

Muži se nemohou oblékat jako ženy, které svým zjevem a ošacením signalizují mládí, plodnost, nevinnost. Zkuste si pánové obout lodičky nebo make up, případně ukažte kolena. Koho tím zaujmete?  Chlapy se povětšinou k módě staví chladně. Módě moc nerozumí, a proto se o ni nezajímají. Žena ano, takže radí mužům, co si mají obléci.  A tady je kámen úrazu. Jako byste se ptali ryby na nejlepší způsob rybaření. Ryby to pochopitelně nevědí, ale jiní rybáři ano. Pro ženy je důležité, aby stále vypadaly mladě. Pro většinu mužů to důležité není. Naopak, touží po tom, aby na nich bylo zjevné, čím si prošli a co mají za sebou.

Muži prezentují charisma, dominanci a status

Stalo se vám zajisté, že vás drahá polovičkapožádala, abyste sladili oblečení, když se chystáte do společnosti. Proč o to ženy usilují? Odpověď je jednoduchá. Dávají tak na vědomí ostatním ženám, že patříte k sobě.  Možná budete vypadat mile. Ale nebylo by lepší, kdyby váš partner raději vypadal mužně? Móda je pouze nástroj, ne cíl. Je to jazyk, kterým denně komunikujeme.

Módní trendy

Co se týče módních trendů, muži nemají tolik možností, jak opačné pohlaví, a díky tomu si nemusí lámat hlavu s obměnou šatníku. A to je důvod, proč mužský šatník musí obsahovat, co nejvíce nadčasového oblečení. Dobře padnoucí kalhoty, bílá košile, casual sako nebo blejzr, kvalitní pásek, pulovr v základní barvě a samozřejmě dobré boty, je to co muže „zachrání“ při téměř jakékoliv příležitosti.  Pěkné oblečení jen nestačí, přidejte osobní šarm, vtip a nenucenost. No na setkání s takovým mužem žádná žena nikdy nezapomene.