Jakých chyb se vyvarovat v sexuálním životě

Povětšinou na počátku je vztah s mužem okořeněn nezapomenutelným sexem. Ale když se narodíděti, může se náhle v intimní sféře manželů mnohozměnit. Únava, pocit, že jste po narození dětí méně atraktivní a některé další faktory mohou výrazně utlumit sexuální vztah s manželem.

1. Vaše tělo se vám může po porodu změnit

Po porodu, mnoho žen přibere na váze, což je často spojeno s kojením a hormonálními změnami. Ke kilům navíc se objeví i kolikrát celulitida a strie. Prsa jsou povislá, vlasy řídnou. To vše se časem uvede do normálu, nesmíte se tím trápit a kvůli tomu i omezovat sex. Přece přitom není důležité, že máte nějaké kila navíc. Psychologové říkají, že ženy jsou nejtvrdší kritici, a v důsledku změn ve vzhledu se nemohou uvolnit, což má za následek problémy v sexuálním životě.

2. Ložnice není místo k diskusi

Manželství – vztah, ve kterém má každý pravdu, nikdo nechce ustoupit, hádky jsou na denním pořádku. Ovšem je třeba připomenout prostý fakt, že neexistuje nic, co zabíjí intimním život manželů lépe, jako domácí hádky a debaty v posteli. V posteli se oprostěte od všedních starostí a uvědomte si, že vedle vás leží osoba, kterou milujete.Mnohé řeší i svůdné prádlo, příjemná vůně a romantické prostředí.

3. „Mami, tati, já chci spát s vámi!“

Mnoho žen během kojení pro větší pohodlí spí s dítětem. To je konečná v sexuálním vztahu, pokud váš partner nebude ochoten provozovat sex jinde v bytě a v jinou hodinu. A pokud už dítě uložíte do postýlky v dětském pokoji – zamkněte se, aby se jeho starší sourozenec nechodil ptát, proč tak dýcháte, případně bude mít žízeň.

4. Nikdy se nezapomeňte starat o svůj vzhled!

Vaše drahá silnější polovička se zamilovala, do krásné a upravené ženy. A pokud možno, tak by to mělo zůstat. Ani kila navíc nevadí, pokud máte zajímavý účes, jste namalovaná, krásně voníte a pěkně se oblékáte. Šedivá myš nezaujme a časem bude nudit i zamilovaného partnera.

5. Buďte aktivní a snažte se svého muže stále něčím překvapovat

Stereotyp ve vztahu vede k jeho konci. Jsou vám porno filmy odporné, ale vašeho partnera rozehřejí? Tak se koukejte občas s ním. Vymýšlejte při sexu nové polohy, sexy obleček hraje velkou roli, stačí si obout lodičky na vysokém podpatku a síťované silonky. Fantazii se meze nekladou!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová