Polo trička a jak je nosit

Pánové si na módu většinou nepotrpí. Sahají po tom nejpohodlnějším, co uvidí. Mezi tyto nejpohodlnější kousky se řadí rozhodně polo trička, která se stala v poslední době velice populární. Jedná se o jistý comeback. Trička byla populární hlavně v devadesátých letech, poté se na chvilku ze světa ztratila a nyní se opět ukázala našim očím. V současné době si je můžete koupit v mnoha barevných kombinacích a s mnoha vzory. Jak je však pánové mají skutečně nosit?

Mnohdy se pánové oblékají tak, aby se cítili pohodlně, jak jsme již zmínili. Nejradši by si oblékli tepláky, ale společenské dekorum jim to, naštěstí, zakazuje. Tepláky by měly být čistě domácím oděvem, v němž se budeme ukazovat ostatním maximálně na zahradě při sekání trávy. Polo trička se ale nehodí jenom k teplákům, ale jsou to vkusné kousky, které můžete zkombinovat jak do ležérního looku, tak do toho krapet elegantnějšího.

Polo trička a ležérní look

Jestliže toužíte po ležérním looku, jehož součástí bude právě polo tričko, měli byste polo tričko zkombinovat s oblíbenými džíny. Kvalitní džíny zpravidla nikde nekoušou a jsou stoprocentně pohodlné. Na nohy nazuje oblíbené tenisky. Doporučujeme spíše takové tenisky, které nemají vyvýšenou podrážku (preferujte tedy Converse boty před Airmaxy od různých sportovních značek).

Na ruku si připněte hodinky. Zde se nebojte elegance, je na vás jestli si koupíte hodinky na řemínku nebo čistě kovové kousky.

Polo trička a elegantní look

Pokud se chcete obléknout spíše do elegantního stylu, místo džínů si oblékněte vkusné společenské kalhoty, které jsou jen ke kotníkům. Na nohy dále nazujte nejlépe pestrobarevné ponožky, co se týče obuvi, tak volte rozhodně polobotky (v případě bosých nohou, tedy nohou bez ponožek, neváhejte a nazujte si mokasíny).

Opět zde platí, že legačními hodinkami nic nepokazíte, naopak si přilepšíte. Nepohrdněte ani páskem, který by měl ladit k vašim botám.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová