Nezapomeňte na parádu kolem krku

Móda samozřejmě neznamená jenom kalhoty, sukně, košile, halenky, kabáty a bundy a spoustu dalšího, ale i boty, které k ní neoddělitelně patří. Jaké boty jsou v kurzu a jaké oblečení k nim nejlépe padne? A jaké módní doplňky frčí?

Podpatky akorát na běhání

Ženy, které si zrovna moc nepotrpí na vysoké podpatky, mohou zajásat. Dnešní móda jim přeje. Všude jsou k dostání lodičky či mokasíny s nízkým a širokým podpatkem. Tedy takové, které tvoří skvělou oporu nohám a páteři. Nemusíte se bát v nich běhat celý den po městě, právě naopak. Jsou dostatečně pohodlné a nohy ani záda vás kvůli nim bolet rozhodně nebudou. K nim se dá vzít téměř všechno. Sukně různých délek i kalhoty jak klasické, tak i zkrácené délky. Ovšem buclatější ženy by měly být ostražité při volbě  těchto lodiček nebo mokasín a zkrácených kalhot. Taková kombinace by nemusela být k jejich postavě příliš lichotivá.

Ozdobte se tenkou šálou a elegantní kabelkou

Pokud jde o módní doplňky, i ty se samozřejmě objevují. Žhavým trendem jsou tenké šály, které se hodí k bundám či kabátkům. Kdo si ale myslí, že ho zahřejí, plete se. Jde jenom o ozdobu. Sice nadělají parádu a vypadají slušivě opravdu, ale moc tepla bohužel nepřinesou. Jenže pro krásu se musí trpět, ne?

A co kabelky? Velké batohy a kabely, do nichž nacpete úplně všechno včetně třeba malého nákupu, letos neletí. Příliš in nejsou ani malinká psaníčka. Nejvíce v kurzu jsou menší kabelky přesně akorát na klíče, mobil a peněženku. Dámy, které mají ve zvyku nacpat do kabely i všechny svoje pracovní papíry to příliš nepotěší. Na rozdíl od mohutných přecpaných pytlů ale tyhle střední kabelky vypadají opravdu elegantně.