Podzim v novém kabátu!

Je to tady! Nastal čas, kdy se musíme pořádně obléknout, abychom mohli vyrazit do ulic. A díky tomu přišel na řadu kabát! Ten kdo chce být na podzim elegantní, určitě kabát má a ne jeden! Ale jaký si vybrat, aby seděl pro typ naší postavy? Poradíme vám!

Kabát Oversized

Tento kabát se kupuje o pár velikostí větší. A pozor je to úmyslné! Tento styl je vhodnější spíše pro ženy štíhlé a vysoké postavy. Barva kabátku je čistě na vaší volbě a náladě. Určitě neuděláte chybu i s kostkovaným vzorem, který je letos velice IN. Je důležité pohlídat si střih kabátu, aby vám zbytečně nepřidal nějaká ta kila navíc.

Klasika

Klasickým kabátem máme na mysli kabát s páskem. Díky pásku nám kabát vytvoří krásnou, ženskou postavu s úzkým pasem. Tento kabát si můžete pořídit jak v krátké, polodlouhé tak dlouhé verzi, dle toho co je pro vás milejší. Ale ženy menší postavy by měly střední délku úplně vynechat. Barvu pro letošní podzim bychom volili v odstínech hnědé, žluté, červené a klasiku černou. Obout k tomuto kabátu můžete vlastně cokoliv a vždy budete vypadat skvěle.

Rovný střih

Pokud to přeci jen nechcete s tou elegancí přehánět a jste spíše sportovnější typ, tohle je kabát pro vás. Kabát rovného střihu není vhodný pro ženy s větším zadečkem nebo poprsím. Barva kabátu je opět spíše vaše volba. Černou se nic nezkazí a ve žluté či fialové budete IN. Pokud ke kabátku obujete tenisky, jenom podpoříte jeho sportovnější styl, ale také kozačky se k němu velice hodí.