Je móda tak důležitá?

Určitě jsme se každá z nás již přistihla, jak stojíme před skříní a máme pocit, že nemáme co na sebe. Nebo že náš šatník je plný nemoderních kousků, které se nám ani oblékat nechtějí. Začneme propadat depresi, jak všem kolem to sluší, jenom my jsme jako strašáci! S tím ale musíme udělat krátký proces!

Móda je hra

Není třeba podléhat panice. Je nutné se na věc podívat s nadhledem. Musíme si šatník protřídit a ujasnit si co nám v něm vlastně chybí a co bychom tak mít chtěly. Některá žena touží po kožené bundě jiná zase po kašmírovém svetříku. Muži sice občas nad naší zálibou v módě kroutí hlavou, a nechápou, proč nám nestačí jeden svetr, ale musíme jich mít třeba pět. Ale není na škodu si je občas s sebou na nákupy vzít jako poradce. Třeba vás překvapí a najdou kousek, který by vašemu oku unikl bez povšimnutí, a to by mohla být škoda.

Nebojte se experimentovat a hrát s barvami. Že je podzim neznamená, že musíme chodit jako šedé myšky. Taková vínová kožená bunda či žlutý kabátek by mohl stát aspoň za vyzkoušení.

Móda se stane vašim koníčkem a zábavou.

Neuniknete obdivu

Co si budeme nalhávat. Krásně oblečená žena, neunikne pohledu žádného muže. Určitě bychom se neměly řídit pouze tím co je zrovna moderní, ale brát ohled jak na naši postavu, tak na to, co sluší konkrétně nám. Můžeme se obléknout sebevíc moderně, ale když nám to nesedne, ztratí to své kouzlo.

Je třeba se naučit co s čím kombinovat, aby byl celkový dojem outfitu to pravé. Nebojte se zkoušet různé varianty. Móda se neustále vrací, takže ne vždy musíte mít pouze nové kousky, abyste udělaly parádu.