Plnější postava není ostuda

Myslíte si, že pokud nemáte zrovna velikost S, tak na sebe nic krásného nemůžete obléknout? Tak to se mýlíte. Je pravdou, že hubené slečny to mají s nakupováním mnohem snadnější. Nemusí si lámat hlavu, zda jim to nepřidá kila či jestli budou mít jejich velikost.

Ale i pro plnoštíhlé postavy je mnoho krásných kousků na výběr. Jen je třeba trochu více hledat a vědět, co naší postavě sluší. Pokud takové kousky objevíte, zjistíte, že nejen se štíhlou postavou můžete být sexy.

Co tedy hledat?

Je potřeba sáhnou po něčem, co dá vyniknout našim přednostem, a naopak schová to, co je třeba. Před nákupem je dobré si ujasnit, co se nám na našem těle nejvíce líbí a co chceme, aby vyniklo a upoutalo pozornost.

Některá má krásná prsa jiná zadeček. Tak proč je schovávat?

Je třeba vybrat takové kousky, které postavu opticky zúží a střih, který podtrhne naše vnady. Také na barvě velice záleží. Základním pravidlem je, že tmavé barvy zeštíhlují, ale to neznamená, že pokud není vaše velikost 36 tak si nemůžete dovolit jinou barvu než černou.

Skvěle vypadá kombinace tmavých a světlých tónů. Tam kde potřebujete ubrat nějaké to kilo, zvolte barvu tmavší. Takže pokud vás trápí větší pozadí, sáhněte například po tmavě modrých kalhotách a halenku zvolte klidně žlutou. Tato barva vás oživí a není tak nudná, jako kombinace černá a bílá, kterou vidíme na každém kroku.

Materiál je při výběru dosti důležitý. Nejlepší je samozřejmě ten přírodní. Pokud zvolíte přírodní materiál v kombinaci s elastanem neuděláte chybu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová