Blíží se vám svatba? Prozradíme aktuální svatební trendy

Blíží se vám vaše svatba, takzvaný den D? Abyste s přípravou tohoto dne neměli mnoho starostí, možná využijete služeb svatební koordinátorky. Pokud si však všechno chcete dělat sami, asi byste rádi věděli, co je aktuálně in, jaké jsou aktuální svatební trendy. I svatební trendy se neustále mění, každým rokem je stylová jiná dekorace, jiné oznámení. Mějte taky in svatbu, poradíme vám, co všechno spadá do letošních trendů.  

Jelikož je svatba událost, ke které se schyluje jen jednou v životě (tedy nejčastěji jen jednou v životě), každá nevěsta chce mít takovou svatbu naprosto dokonalou. A vědět, jaké jsou svatební trendy, to je pro kouzelnou a dokonalou svatbu naprosto zásadní.  

Jaké oznámení nechat vyrobit? 

Základem svatebního dne je oznámení o tomto dni. Musíte pozvat hosty nejen na obřad, ale také ke svatebnímu stolu. V případě, že to nenecháte na svatební koordinátorce, měli byste vědět, jak by takové oznámení mělo vypadat. Dnes jsou originální a stylová hlavně taková oznámení, která jsou ilustrovaná. Moderní je dnes požádat i umělce nebo designéry, aby vytvořili pozvánku na míru.  

Když svatbu, tak v exteriéru 

Dny, kdy byly moderní svatby v kostelech, jsou dávno pryč. Dnes jsou moderní hlavně takové svatby, které jsou mimo kostel, konkrétně tedy v zámeckých zahradách, kolem trouchnivějících, leč stylových stodol nebo někde v přírodě. Držte se tohoto trendu, nekažte si svou svatbu tím, že ji zařídíte v interiéru, pokud vám počasí přeje.  

Jak by měla vypadat kytice? 

Co se týče svatební kytice, dnes jsou trendy hlavně menší kytice do ruky, které jsou uvázány do kulata. Jelikož jsou moderní kytice malé, nemusíte se strachovat o to, že by mnoho stály. Samozřejmě se cena stanovuje dle použitých květin v kytici. Pokud smíme poradit, doporučujeme uvázat květinu do bílé barvy, která symbolizuje nevinnost. Žlutá barva je zase barvou životní energie a veselosti, růžová je symbolem něhy.