Co je základ šatníku každé ženy?

Co by nemělo žádné ženě v šatníku chybět? No přeci černé džíny! Jsou velice slušivé a elegantní. Těm z nás, které trápí větší zadeček nebo širší stehna tyto džíny pomohou tento problémek opticky zredukovat.

Co je jejich plus?

 

Velké plus, které by vás, milé dámy, co ještě tyto kalhoty nemáte, mělo přesvědčit ke koupi je to, že kalhoty jsou skvěle kombinovatelné snad se vším. Jakmile otevřete svůj šatník, najdete mnoho kousků, které budou vypadat skvěle k těmto kalhotám. Můžete prakticky sáhnout poslepu a určitě vyberete vhodný top, svetřík nebo také halenku.

Díky jejich jednobarevnosti si můžete zvolit vícebarevný vršek. Ani na vzory nesmíte zapomínat. Skvělou volbou bude halenka na knoflíčky se zvířecím vzorem. Také tradiční proužky či kostky letos letí, takže na ně nesmíme v žádném případě zapomenout.

Kde je nosit?

 

Jak jsme již řekli, kalhoty jsou díky své barvě elegantní. Takže pokud nemusíte nosit do práce kostýmky, tak tyto kalhoty budou příjemnou změnou. Vzhledem k jejich kombinovatelnosti se hodí také na volný čas. Stačí si k nim obléknout huňatý svetr nebo sportovní mikinu a působí ležérním dojmem.

Pokud vás čeká rande, stačí obléknout černé džíny, červenou halenku, kterou propínají černé knoflíky, černé lodičky s ladící malou kabelkou a červený kabát. Odstín červené by měl být na všech kouscích vašeho outfitu stejný, jinak ztratí své kouzlo.

Co k nim obout?

 

Zde bude velice záležet, na jakou příležitost se chystáte, protože tyto džíny vypadají také skvěle k jakékoliv obuvi. Tady bude žně záležet čistě na vašem vkusu. Obout můžete vše od kozaček po tenisky.