Pánové, víte jak nosit tílka?

Pánské tílko musíte umět nosit. Není stále asi zrovna nejstylovějším kouskem pánského šatníku, přesto k létu vysloveně patří. Bohužel si můžeme za to sami, že je ještě velmi opomíjeným kouskem v pánském šatníku. Způsobem, jak jej většinou pánové nosí, bohužel moc neoslní. Pánské tílko je ale v letních dnech, kdy teplota prudce stoupá mnohdy do extrémních tropických výšin, velmi dobrým způsobem, jak přežít spalující žár nejen ve městě. Pokud na to půjdete opravdu s citem a zvolíte tu správnou cestu, bude na vás vypadat opravdu skvěle. Jen je třeba si uvědomit pár jasně daných pravidel, kterých je velmi radno se držet a vyhnout se tak módním přešlapům.

Pánské tílko

Když se řekne pánské tílko, představíme si velmi často především tílko ve spojitosti s muži. S těmi, co tráví většinu svého času sportem, zejména v posilovně, aby své vypracované tělo mohli celému světu v tom nejtěsnějším provedení svého zvoleného sportovního tílka, mohli ukazovat. To je ale často z umělých materiálů, nic moc sexy vzhledu. Určitě v něm vaše muskulatura vynikne, ale ať je sebevětší, tomuhle způsobu se opravdu raději obloukem vyhněte. Budete se v něm potit a nebudete v něm vypadat dobře. Získat si image vesnického vyhazovače není zrovna to pravé ořechové. Těsné tílko je v posilovně asi super, pokud si jej ale obléknete jinam, je to krok hodně mimo dobrý vkus.

Držte se pravidel

Tílko by vám mělo sedět na těle tak, že vám bude volné tak asi na 4 až 5 cm od těla. Musí být z přírodních materiálů vysoké kvality. Tílko má plnit funkci trička, takže vám z něj nesmí zejména v oblasti hrudníku nic vyčuhovat a mělo by zakrývat vše, co zakrývat má. Jeho délka by měla být stejná jako u běžně nošeného trička, tedy kousek pod úroveň opasku. Tím odlišným detailem je zejména šířka ramínek. Ta by neměla být užší než je 7 cm. Nesmí nám připomínat ty známé síťovaní nátělníky, které se nosí jen v zimě jako podvlékací. Širší ramínka a volný střih je sázkou na jistotu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová