Doplňky letošního podzimu. Které koupit, až na ně narazíte?

Jak vykouzlit fantastický podzimní outfit? Tak, že k jednotlivým módním kouskům přidáte i kupu doplňků. Doplňky jsou i během podzimu něco, co nesmí v outfitu rozhodně chybět a co outfit dělá dokonalým lookem. Jelikož však slovo “doplňky“ označuje velice široký pojem doplňků, prozraďme si několik konkrétních podzimních hitů, jež se vyplatí koupit, pokud na ně narazíte.  

Jestliže jste někým, kdo potřebuje držet krok s módními trendy, určitě víte, že do doplňků se nyní na podzim musí investovat. Naštěstí jsou levnější než kožené kalhoty či cokoli podobného. Navíc s doplňky oživíte jakýkoli model, díky nim lze z jednoho outfitu vykouzlit outfitů rovnou deset.  

Řetězy jsou opět hitem 

Ptáte se, jaké doplňky letos na podzim nosit? Rozhodně řetězy. I když jste si možná říkali, že se řetězy pravděpodobně už nedostanou do módy, spletli jste se. Naposled se nosily řetězy kolem krku, a to zhruba před pěti lety. Poté se na chvilku tento hit odmlčel a nyní jsou řetězy zpátky. Jen se tedy nenosí kolem krku, ale spíše ve vlasech, na uších nebo zapnuté k opasku.  

Právě opasky jsou dalším doplňkem, na který nedejte dopustit. Nosit se během letošního podzimu budou hlavně v pase, budou tak zlepšovat kabát nebo šaty či sako.  

Nedejte dopustit na kabelky 

I když si možná říkáte, že kabelky byly plně nahrazeny batohy nebo ledvinkami, opět to není tak úplně pravda. Letos na podzim se bude dávat kabelkám přednost, hlavně těm, které jsou s krokodýlím nebo jiným zvířecím motivem. Takové kabelky vypadají velice luxusně, dokonce je pravděpodobně najdete i v šatníku vaší babičky, protože takové kabelky se v minulosti skutečně nosily.  

Aktuální sezoně také dominují kabelky různých vintage tvarů, které mají úchyt či madlo, tudíž ji lze držet přímo v ruce.  

Pořiďte si do šatníku skinny džíny 

V posledních měsících jsme mohli nosit zejména mrkvové džíny nebo ty do pasu. Na podzim se však máme zaměřit na klasické skinny džíny, které ženy tak rády nosí. Hezky jim totiž tvarují postavu.