Móda nejen pro štíhlé

Svět módy není jen pro ženy velikosti S. I ženy co mají pár kilo navíc, si chtějí dopřát stylovou sexy módu, je to tak? Tohle si uvědomili i na světových molech a v módních časopisech. Proto se stále více objevují modelky plus size.

Co tedy obléknout?

Máme pro vás pár rad, co je šik pro ženy plnějších tvarů. A že je z čeho vybírat. Nebojte se trochu odhalit a být svůdná.

Ukaž ramena

Teplého počasí je třeba ještě využít. Proto se nebojte topů s odhalenými rameny. Pokud máte větší poprsí, vyhněte se volánkům v této oblasti. Jinak se meze nekladou. Neváhejte sáhnout po výrazných vzorech či barvách.

Riflová košile

Tento materiál je nadčasový a hodí se snad ke všemu. Tuto košili můžete obléknout jak k sukni, tak ke kalhotám. Ještě nedávno bychom vás upozornili, že se máte vyhnout džínovým kalhotám, ale dnes je tomu jinak. Nebojte se sáhnout k riflové košili i po riflových kalhotách, jen si dejte pozor, aby byla barva látky jiná. Nebojte se nechat odepnutý nějaký ten knoflíček pro svůdný dekolt.

Vzory

To že nejste majitelkou postavy 90-60-90 neznamená, že musíte chodit zahalená v černé barvě. Křivky ženského těla se je třeba nechat vyniknout. Zkuste sáhnout po oblečení s barevnými potisky, které je trendy a mladistvé. Skvěle vás oživí.

Základem všeho je vybrat ten pravý střih oblečení, aby seděl vaší postavě a ukázal co je třeba a naopak schoval, co ukázat zrovna nechceme. Pokud si nevíte rady, požádejte obsluhu v obchodě. Přeci jenom tyto dámy by měly vědět, co vám doporučit.

 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová