Návrat k baretům

Chladné počasí je tady. Proto je třeba teple se oblékat, abychom předešli případnému nachlazení. Musíme začít pěkně od vrchu, takže od hlavy. Obyčejnou čepici ani nenasazujte. Buďte stylová, jako pravá Francouzka a sáhněte po baretu!

Baret je hit letošního podzimního období, takže pokud žádný ve své skříni nenajdete, je potřeba to co nejdříve napravit, než budou ty nejlepší kousky pryč.

Barva baretu

Obchody nám nabízí mnoho barevných baretů. Po jaké barvě tedy sáhnout? Je třeba si uvědomit, jaké barvy má náš podzimní šatník, aby se nám baret k oblečení hodil. Největší klasikou je samozřejmě černá. Ta nezklame nikdy a hodí se ke každé barvě. Takže to bychom měli jeden univerzální kousek, u kterého není třeba si lámat hlavu, zda se nám k outfitu hodí či ne.

Další podzimní barvy jsou vínově červená, hořčicově žlutá (ta nesmí chybět letos nikomu), různé odstíny hnědé, tmavě modrá a také šedá.

Nebojte se sáhnout i po kostkovaném baretu. V tomto případě je třeba myslet na to, že by měl být kabát jednobarevný, nebo úplně stejného vzoru jako váš baret.

Možná budete překvapeni, ale existuje i kožený baret. Není třeba se ho nijak obávat. Kožené věci se na podzimní období prostě hodí a kůži se nevyhnul ani baret. V koženém baretu budete působit seriózně a stylově. Báječně vypadá k jakémukoliv účesu či střihu. Vašemu oblečení dodá na eleganci. Nebojte se jej nasadit i ke kožené bundě, kůže není nikdy dost. Skvěle vypadá černá kožená bunda a například vínově červený baret. Když tento outfit doplníte o stejně barevnou sukni jako baret, máte stylovou kombinaci.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová