Culottes jsou prostě hit

Culottes jsou velmi široké nohavice, které jsou střižené pod koleny. Jsou to zkrátka takové midi kalhoty s prudkou elegancí. Staly se v letošní sezóně vskutku neuvěřitelným hitem. Nosí je i mnohá módní ikona i celebrita. I vy byste je měly také zařadit do svého letního šatníku. Jsou totiž mimořádně šik, trendy a velice pohodlné i praktické.Culottesmohou někomu připadat jako takové neforemné kalhoty. Ve skutečnosti jsou to kalhoty, které si určitě zamilujete na jejich první obléknutí. Důvodů je totiž hned několik.

Culottes jako velký hit

Můžete si je dovolit prakticky v každém věku. Ony totiž sluší i ženám, které zrovna nejsou majitelkami velikosti 34 nebo 36. Nosit se dají na schůzku, do práce, na procházku do města, ale i tam, kde vládne přísný dresscode. Hodí se i na rande, víkendový výlet a to i mimo město. Jsou zkrátka jedním slovem skvělé a zcela variabilní. Pokud si je obléknete, zkuste se držet našich zásad. Culottes jsou módní kousek, u něhož se zejména spousta žen bojí, že jim na ně chybí ještě pár centimetrů na výšku. Malý trik je pracovat s proporcemi a nemyslet na konkrétní výšku.Vybírejte si takovou délku culottes, která pak nebude kratší než je váš lýtkový sval. Prostě nenoste tříčtvrťáky.Nechte vždy vykukovat z kalhot své kotníky. Ty jsou jednou z nejvíce sexy částí na ženském těle, tak toho využijte.

Vezměte si podpatky

Podpatky totiž culottesvelmi sluší. Získáte pár centimetrů navíc a opticky vás dostatečně zeštíhlí.Chybu ale neuděláte ani se známými placatými botami v podobě sandálků. Vyvarujte se ale raději oněm robustnějším modelům a volte třeba oblíbené balerínky nebo neustále trendy pantofle.Čím jednodušší outfitsi zvolíte, tím bude lepší váš výsledný dojem. Tyto široké nohavice, které spíše připomínají ve výsledku sukni, jsou vhodnější spíše pro ty hubenější postavy.Nikdy nezapomínejte na celkovou vyváženost svého outfitu. Pokud obléknete své široké culottes, vaše vrchní část oděvu by raději měla být spíše upnutější.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová