Baťa

Značka Baťa se řadí mezi významné a známé české firmy s opravdu dlouholetou tradicí. Její úspěch je nejen v České republice, ale i v celém světě spojovaný se jménem jejího zakladatele a zejména s výrobou a prodejem obuvi. Značku Baťa v současné době tvoří síť 70. prodejen a patří tak mezi největší kvalitní české prodejce obuvi. Velké množství prodejen v maloobchodní síti bylo původními baťovskými obchody již v tehdejších 20. a 30. letech. Mnohé z nich během provozu prošly nebo ještě aktuálně procházejí opravdu rozsáhlým souborem rekonstrukcí a velkou modernizací, neboť cílem této společnosti je vybudovat pro veškeré její zákazníky vysoký komfort, prvotřídní pohodlí a moderního design. Uspořádání prodejen a poskytovaní kvalitních služeb má osobitý charakter.

Tradiční značka Baťa

Tradiční značku Baťa zná asi každý. Vysoká kvalita bot hraje prim u nás i v celém světě. Veškeré společnosti Baťovy světové organizace rozvíjejí a podporují původní a tradiční myšlenky a hodnoty, které právě u této firmy vznikly již před více než 100 lety. Značka tedy dělá čest českému národu a proslavuje jej i za hranicemi. Cílem a posláním firmy je tedy nezapomenout na původní myšlenku, vizi a kvalitu, která stála na začátku. To je největší deviza této společnosti. Známé a po celém světě rozšířené heslo: Náš zákazník, náš pán, zde platí opravdu stále. Zaměstnanci firmy se jej snaží svou prací stále naplňovat, aby mohli dále vytvářet novodobé dějiny tradiční firmy Baťa.

Kvalita původní myšlenky ve všech botách

Baťa
Baťa

Značka tak poskytuje svým zákazníkům špičkové a zcela bezkonkurenční služby zaštítěné tradicí. Výsledkem je kvalita na světové úrovni, kterou si denně odnáší ve svých nákupních taškách klienti domů. Obuvnická zkušebna společnosti Baťa se zabývá testováním veškeré obuvi a obuvnických materiálů, které tato společnost vyvíjí, vyrábí a dále prodává. Provádí fyzikálně-mechanické zkoušky, které potvrzují jak standardní jakost materiálů, tak i praktické vlastnosti materiálů. Zkoušky jsou vykonávány dle platných ČSN EN ISO norem a zkušební zařízení prochází soustavně pravidelnými kontrolami a certifikací. Proto se například i vysoké podpatky této značky velmi pohodlně nosí. O kvalitě se můžete přesvědčit i sami. Značka Baťa nabízí obuv dámskou, pánskou i dětskou, boty, tenisky, polobotky, baleríny, lodičky, kozačky, sandály, kabelky, tašky i doplňky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová