Madonna

Rok 1988 byl pro mnohé rokem přelomovým, zejména pro Jürgena Hocha, který toho roku začal nabízet velice kvalitní a trendy módu pro mladé lidi. Založil ji v Düsseldorfu – ve městě, které je proslulé tím, že se jedná o město módy. Jednalo se o firmu Topaz Textilhandels GmbH, která v sobě nesla mnoho značek. Zejména se jednalo o Final Cut a právě o Madonnu. Pod názvem Madonna se oblečení a nejnovější módní trendy nabízí až dodnes. Madonna je pro mnohé symbolem dvacetileté historie, díky které se jeden malý butik dostal k mezinárodně úspěšným značkám módy pro mladé, a tak také postoupila ke skvělým stům prodejnám ve více než sedmnácti zemích celé Evropy. I v současnosti je tato značka velice kupovaná, protože si stále zachovala ten svůj šmrnc a jiskru, díky které lákala nespočet zákazníků tehdy a teď i nyní.

Madonna nabízí především ženskou módu, která v sobě nese velice populární trička, nátělníky, svetry, cardigany a mnohé jiné druhy oblečení. Mimo se setkáte se skvělými doplňky, mezi které se řadí především kabelky a šály či šátky. Díky tomu, že se stále jedná o opravdu moderní značku oblečení, na své si přijdou již nejen mladí, ale také i starší generace, která si tyto trendy v minulosti nemohla na sobě ani představit. Nyní se jedná o velice širokou škálu obyvatel, kterou může zaujat právě tato móda.

Jelikož se jedná o stylové oblečení, můžete se tak těšit na to, že jednotlivé kousky k sobě krásně půjdou. Samozřejmě, i když zvolíte kousky jiných značek, lehce se tyto od Madonny přizpůsobí. Těšte se tedy na nestárnoucí trendy úzké, ale i široké džíny. Dále na nadčasové svetříky a cardigany, jež hrají svou roli jednoznačně s džíny (nejlépe s těmi roztrhanými, alespoň na kolenou). Mimo to se nadchněte pro úchvatné šátky, jež naleznete v takovém provedení pouze v obchodních řetězci značka Madonna.