Jaké jsou nejoblíbenější značky tenisek?

Tenisky jsou přesně typ obuvi, se kterou se před každou zimou tak neradi loučíme. Mnoho z nás, především těch z mladší generace, tedy z teenagerů, se před každou zimou rozhodne, že v daných botaskách či teniskách budou chodit celou zimu. Jenže zejména ta letošní zima jim bohužel nepřinesla dobrou zprávu. Díky tomu, že bylo sněhu až po kolena a náledí bylo tak silné, že by s teniskami sklouzli hned, co by vyšli z domu, si tenisky nemohli vzít a pyšnit se s nimi celou zimu. A tak museli všichni do jednoho neochotně přistoupit k tomu rozhodnutí, že tenisky budou muset na pár měsíců schovat a že budou muset vytáhnout neoblíbené pohorky nebo právě kozačky, které nesnáší především ty typy dívek, které mají malou postavu. Dlouhé kozačky jim postavu totiž ještě více zkracují, což jim jednoznačně nelichotí. Ovšem konečně je tu jaro, což znamená, že se opět můžou hrdě oplývat svou oblíbenou obuví. Jaké značky však patří k těm nejoblíbenějším?

• Adidas také ještě existuje

Většina lidí v záplavě tenisek značky Nike či Converse zcela zapomněla na další velmi známou značku, a to Adidas. Tato značka se bohužel už hroutí do záhuby se svými teniskami. Sice jsou u někoho velmi populární a stále nošené, na ulici se s nimi setkáte vážně jen zřídkakdy. Jedná se tedy o jakýsi trend, který doma můžete mít, ale taky nemusíte. Je všeobecně známo, že právě tyto tenisky nám zkracují nohu, protože mají velmi zakulacený vzhled.

• Converse je stále oblíbená klasika

Naopak tenisky značky Converse jsou stále na vzestupu. Jedná se o obuv, která snad nikdy nebude klesat. Na trhu už je sto let a stále se během těchto let potýkala pouze s vzestupem, nikoliv s pádem. Kdo by to byl čekal od takové obuvi? Přesto si lidé kupují stále jednu barvu, a to bílou, i když se vyskytuje v několika barevných kombinacích. Je nejspíš čas na změnu, co říkáte?

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová