Jaké sandálky jsou letos moderní?

Léto se nám kvapem blíží. Letní dovolená je už pomalu za rohem, a tak nám nezbývá nic jiného, než se konečně začít rozhodovat, kam se letos podíváme. Jistě vás láká klasická česká dovolená do přírody, ale té už bylo určitě dost a chcete se vydat také vstříc mořskému dobrodružství. Určitě se letos vydejte k moři, kde konečně ucítíte slanost mořské vody nejen v ústech, ale také i na vašem těle. Sluníčko vám bude spalovat hruď a vy přece stále budete usínat, i když vám bude hrozit další spálení. O tom to zkrátka je a přece se vždy jedná o jednu z nejlepších dovolených, na kterých jsme kdy byli. Ovšem ke každé takové pořádné dovolené patří především i správné vybavení. Koupě nových plavek, šatů a šortek je samozřejmě na místě, ale co třeba zvolit správné sandálky a žabky, které budou dominovat našemu botníku i někde v zahraničních oblastech? Tenisky se do velkých hork jistě nebudou hodit, a tak se zaměřte především na oblíbené sandálky. Jaké jsou ty nejoblíbenější a které budou letos tak moderní, že se je vyplatí koupit už teď?

• Čím barevnější, tím lepší

Barevné sandálky budou letos trhat rekordy. Mnoho z nás se v obchodech s obuví může dostat do dilematu, které spočívá v tom, jakou barvu obuvi si zvolíme. Samozřejmě si vybírejte zejména ty, které jsou velmi pohodlné, a nemyslete pouze na to, co je moderní. Pokud vám však budou pohodlné i ty barevnější typy, jednoznačně běžte i do nich. Přesně o barvách to totiž v létě bude.

• Modernost se obejde bez aplikací

Jestliže máte doma loňské hity, které v sobě nesly miliony aplikací a ozdobných kamínků právě na sandálkách, rozhodně je letos vynechejte. Tento „trend“ už dávno nepatří do skupiny stylových kousků, které byste měli mít ve svém botníku. Nezapomínejte však na to, že se mnohým ženám tyto kousky mohou ještě líbit, a tak místo vyhození je radši zkuste prodat a přispějte si na nové kousky.