Lodičky jsou vždy dobrá volba!

Móda si častokrát hraje se svými nadšenci. Mnohdy je přivádí na rozcestí, protože jim ukáže dva nejnovější trendy, u nichž se módní maniaci musí rozhodnout, který zvolit. Oba dva si totiž v daný okamžik dovolit nemůžou, a tak se budou muset rozhodnout. Zvítězí většinou ten kousek oblečení, který z módy během čtrnácti dnů vypadne, a tak si lidé jsou nuceni jít zpátky do obchodu pro ten druhý typ. Móda mnohdy také přináší i nadčasové kousky, které jednoznačně musíte mít ve svém šatníku, protože budou vždy skvělou volbou, když si nebudete vědět rady, co si na sebe obléknout. Mezi takové typy se určitě řadí třeba džínové bundy nebo oblíbený formální styl se všemi svými částmi. Jedná se především tedy o košile, úzké sukně, úzké kalhoty, saka a kabáty. Neodmyslitelnou částí jsou také lodičky!

Lodičky se dobře kombinují k outfitu

Ty v poslední době zaznamenaly opravdový boom, protože se začaly nosit nejen k formálnímu stylu. Především se staly oblíbené v kombinaci s ležérním outfitem. Pokud tedy milujete nyní velmi trendy roztrhané kalhoty a oversize velký, objemný svetr, místo tenisek k tomuto looku dejte lodičky. Ty jsou k tomu opravdu parádní, i když to na první pohled nemusí být zdát. Stejně tak se staly lodičky neodmyslitelné ke kotníkovým džínům nebo ke kabátům rovného střihu a ke klobouku. Jestliže nemáte tedy alespoň dvě provedení této obuvi, musíte zamířit do obchodu a koupit si jedny ve světlém a druhé ve tmavším odstínu. Pouze tak totiž docílíte botníku, v němž se vyskytují nejvíce nadčasové kousky.

Lodičky lze naštěstí dnes koupit i ve velmi pohodlném provedení, a tak se nemusíte bát, že budete během celého dne, co v nich budete, trpět. Dnešní obuvní společnosti chtějí dosáhnout té nejvyšší spokojenosti zákazníků, a tak jim přináší různé možnosti. Možnost, že si ženy mohou koupit i tento typ bot v pohodlném zpracování, byla přijata s oblíbeností a nadšeností. I elegantnost totiž může být vážně komfortní!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová