Roztrhané džíny vedou i v této sezoně

Každá sezona v sobě nese i nejrůznější módní trendy, na které se jednoduše musíme zaměřit. Bohužel ne každá sezona přináší ty nejstylovější novinky – samozřejmě, že se najdou opravdu dobré kousky, ale většinou nacházíme v obchodech trendy, u nichž už předem víme, že za čtrnáct dní zmizí. Proto musíme dobře zvažovat, co si koupíme.

Loňským rokem se staly velmi populární roztrhané džíny. Nejprve to byla pouze natrhnutá kolena, ovšem postupně to zašlo do větších rozměrů. Následovaly džíny roztržené odshora dolů. Čím víc děr, tím lepší – a tento fakt se udržel dodnes. Pokud jste tedy loni zvažovali, zda si daný kousek koupit a dospěli jste k názoru, že to nakonec nebude možná tak dobrý nápad, udělali jste špatně. Nyní najdete tyto džíny za mnohem větší ceny, než tomu bylo minulý rok. Ono se někdy uvažování nad tím, zda se jedná či nejedná o trendy kousek, který vydrží, řádně pomstí.

Roztrhané džíny

Roztrhané džíny se drží na vrcholku popularity dodnes. Jen, co se trošku oteplilo, se setkáváme opravdu s velkým množstvím mužů a žen, kteří nosí tento trend. Pokud si myslíte, že jim je zima, tak to se pletete. Ženy si oblíbily zejména novinku, která tkví v tom, že si pod džíny dávají punčocháče nebo silonky. Pokud patří mezi typy, jež mají pouze řádně roztrhaná kolena, určitě volte punčocháče síťované. Ty sice moc nezahřejí, ale budou skvělým lookem po celý den. Pokud máte džíny roztrhané o něco víc, jistě zaujmete sytě černými silonkami pod nimi. Pokud zvolíte ještě super top a vezmete si oblíbenou bundu bomber nebo kabát, můžete si být jisti, že zaujmete nejedno pánské oko.

Pokud toužíte pouze po kalhotách, jež mají roztrhaná kolena, ale nechcete utrácet obrovské sumy za nové džíny, vezměte si nějaké staré. Nůžkami lehce vykouzlíte díry, které budou přesně podle vašich představ. Navíc vás to nebude stát ani vindru.