Čím v zimě oživit outfit?

Zima je tady a může se zdát, že milovnicím sukní a šatů odzvonilo. Ale jak se říká, zdání klame! Právě teď je skvělá příležitost vytáhnout tak báječný doplněk, jakým jsou silonky. Divíte se, co je báječného na silonkách? Je třeba volit nejen tělové, ale i barevné, které skvěle doplní váš outfit

Dnes již máme na výběr z mnoha barev a odstínů. Stačí vybrat ten správný. Barevné punčocháče mohou dát vašemu zdánlivě nudnému oblečení nový život.

Klasika

 

Mezi klasiku řadíme tělové silonky. Ty mají jak své odpůrkyně, tak ženy, které na ně nedají dopustit. Co si ale budeme nalhávat, nejlépe vypadají na ženách, které disponují krásnýma nohama. Nemají žádné křečové žíly či modřiny. Také je důležité, umět si vybrat odstín, ten nesmí být příliš tmavý ani světlý. Díky těmto důvodům ženy raději sáhnou po kalhotách.

To je ale velká škoda. Pokud vás trápí nějaký ze zmíněných důvodů netřeba sukni zahazovat hluboko do skříně. Sáhněte po silonkách tmavší barvy jako například černé, šedé, tmavě zelené či modré.

V barvách duhy

 

To, že je zima neznamená, že se musíme oblékat do tmavých barev. Nebojte se obléknout barevné punčocháče! Například nic neoživí lépe šedé pouzdrové šaty jako tmavě žluté silonky! Barevné punčocháče oblékáme k méně barevnému oblečení. Takové punčocháče by se měly stát dominantou ve vašem outfitu. Barevné silonky se hodí na neformální schůzky.

Vzor

 

Nesmíme zapomínat na punčocháče se vzorem. Zde by si měly dát ženy se širšími stehy nebo lýtky, vzor by je mohli ještě rozšiřovat. Proto volte opatrně a třeba se svislým pruhem.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová