Jarní trendy pro rok 2022: Crop top, overshirt, palazzo kalhoty

Nezmeškejte přehlídku jarních vychytávek pro váš šatník pro jarní sezónu roku 2022. Budete se radovat! Čeká na vás příliv barev, střihů i doplňků, které si zamilujete.  

Dobrý den, pupík ven 

Přesně tak, crop top se s prvními jarními paprsky hlásí o své slovo. Nejlépe tento krátký topík zkombinujete s kalhoty nebo sukní s vysokým pasem. Boubelky si mohou vypomoci kombinací topu s upnutými džíny, kdy dokonale vynikne postava přesýpacích hodin, kterou jim jiné ženy závidí. Máte menší prsa? Pomozte si nařasením na svém topu.  

Crop top se skvěle kombinuje s dalším kouskem, overshirt.  

Stačí jeden knoflík a budete trendy 

Overshirt je svrchník, který si přehodíte přes crop top. Může mít podobu se stojáčkem, ale také bez. Pokud má overshirt knoflíky, nechejte se unést na módní vlně a zapněte si jej pouze na horní knoflíček. Nápadité, viďte.  

Palazzo kalhoty: I love! 

Ano, milujeme palazzo kalhoty, a to hodně. A naivně doufáme, že jejich módní nadvláda nikdy neskončí. Když si tento kousek obléknete, ihned poznáte proč. Pohodlný střih, ve kterém se cítíte jako v pyžamu nebo teplácích, ale zároveň dokonalý módní vzhled. Kdo by si právě toto nepřál. Palazzo kalhoty kombinujte s upnutým topem a pohodlnou obuví. Nikdy neuděláte krok vedle, když si pořídíte barevné kalhoty a k nim top v bílé nebo ivory barvě.  

Maxi bag 

Ani v doplňcích se letos nebude hrát na faleš. Je jasné, že toho do práce potřebujeme donést hodně – notebook, svačinu, něco dobrého k pití. Do malé kabelky se to rozhodně nevejde. A proto přichází na scénu maxi bag – skutečně velká kabela. Uschováte do ní vše potřebné, a ještě vám v případě potřeby poslouží jako dokonalý polštář.  

Trendy letošního roku si zamilujete. Nezapomeňte, že vždy je potřeba vybírat oblečení tak, abyste se v něm cítili sebevědomě a jedinečně. Názory okolí se již nepočítají. Originalita, kupředu! 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová