Dámské mikiny zažívají boom

Není mikina jako mikina! Když se řekne mikina, povětšinu si každý přestaví vytahanou teplákovou bundičku přes hlavu s kapucí, kterou jste perfektně využili ve svém domě nebo v posilovně. Zapomeňte na vytahané cosi s kapucí, na teplo domova nebo dokonce na posilovnu. Mikina v loňském roce zažila triumfální návrat a výrazně změnila svou podobu. Již nejde o oblečení vhodné pouze na doma nebo do tělocvičny, ale klidně si ji můžete obléci i do práce. Výrobci se činí a na trhu se objevily dámské mikiny v moderních střizích, v zajímavých potiscích, v široké paletě barev, což z tohoto kousku oblečení činí luxusní obleček. Stylová mikina s elegantními kalhotami mrkvového střihu vytvoří nádherný a pohodlný outfit jako dělaný do práce.

Dámské mikiny – součást každého šatníku

Je téměř jisté, že každá dívka má v šatníku alespoň jednu mikinu, kterou nosí v zimě, protože je velmi praktická a pohodlná. V zimě vás krásně zahřeje, oceníte i kapuci, která drží tvar. Vhodnost jejího použití závisí na materiálu, ze kterého je vyrobena. K mikinám se hodí sportovní obutí jako tenisky. Báječně doplní sportovní styl, jsou ohromně komfortní a funkční. K dispozici na trhu jsou různé modely v zajímavých barvách, s nebo bez kapes, s rukávy ve tvaru motýla, pevné a volné, s kožíškem, flitry, pruhy atd. V podstatě jsou mikiny vyrobeny z bavlny nebo polyesteru či jiných chemických vláken. Na výběr máte dámské mikiny hladké bez vzorů či se zajímavým potiskem nebo logem. Pokud upřednostňujete pohodlí a komfort, měli byste si vybrat kvalitní mikinu z přírodních materiálů, které nejen dobře lícují, ale nezpůsobí vám nepohodlí. Mimochodem na trhu již jsou letní verze vyrobené z tenkého a lehkého materiálu, jako je hedvábí, nebo s přidáním kašmírového vlákna, tyto mikiny jsou ideální pro ochranu před sluncem.

Podzim, zima a jaro dává mikinám zelenou

Rádi nosíte riflové bundy? A co jiného si pod ně obléci než teplou mikinu nebo svetr. Oblíbený je svetr bez zapínání, rafinovaně odhalí i to, co je pod ním. Sukní, vestou a mikinou nezkazíte nic, pokud si ji obléknete do města, do školy či do práce.Délku sukně můžete zvolit kratší nebo delší, podle počasí. V chladném období nezapomínejte svůj běžný outfit vylepšovat různými doplňky. Neocenitelnou zimní hodnotu pro vás budou mít hrubé šátky či čepice.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová