Overshirt ve vašem šatníku nesmí chybět. Jak ho kombinovat?

Jarní večery jsou ještě velmi chladné, proto si na večerní řádění po městě musíme přibrat něco na sebe. Overshirt vám nesmí v šatníku chybět. Hodí se do práce i na akci.  

Něco na sebe?  

Outfit máte doladěný, ale přesto by to chtělo něco navíc? Přemýšlíte, že se vrátíte z akce až v pozdních hodinách, když bude chladno? Spolehněte se na overhirt. Tento kousek se bude skvěle vyjímat ve vašem šatníku a rozhodně najde své využití. Nosit jej budete od jara do podzimu, takže vybírejte dobře.  

Bez límečku pro pohodový styl 

Je libo dnešní den vzít v casual stylu? Najděte si overshirt, kde bude naprosto chybět límeček. Tento kousek bude dobrou volbou na nákupy i na procházky městem. Zaujmete, vyjádříte svůj styl, nenudíte. Overshirt zkombinujte s rovnými palazzo kalhoty, nebo se vydejte klasickou cestou v podobě džínů. Letos jsou nejvíce in džíny s rovnými nohavicemi, takže si užijete dostatek pohodlí. Až se budete večer vracet domů, stále budete v tom nejvyšším pohodlí. Boty na podpatku zahoďte do škarpy a vezměte si raději pohodlné mokasíny nebo tenisky na platformě.   

Se stojáčkem pro fashion zásah 

Overshirt s límečkem se stane zásadním vyjádřením vašeho postoje k módě. Pokud se nechcete jen oblékat, ale máte v plánu kreativně tvořit, tento malý kousek bude pro vás velkou výzvou a jevištěm. Dopřejte si kombinaci s barevnými kalhoty. Tajný tip jsou lněné kalhoty s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. Uvázat si klidně můžete i sametku na váš top, dovoleno je vše. Overshirt se stojáčkem se postará o to, ať si váš kreativní den dokonale užijete.  

Oveshirt vybírejte nejen v základních barvách. Vydejte se také směrem extravagance a potisků. Nikdy přeci není pozdě na vyjádření svého vlastního názoru. Nejvíce v módě je osobitost. Overshirt vám dodá odvahu vystoupit z řady.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová