Jaká je móda na léto 2017?

Léto se kvapem blíží, což znamená, že se řada žen nemůže dočkat výměny šatníku. Bez ní se totiž nemohou obejít, vždyť se nemůže stát, že by měly stejný kousek oblečení, jaký měly vloni. Výměnou prochází nejen šatník, ale také obuv. Žabky se musí koupit nové, protože ty loňské jsou dobré už jen na venkovní plavání v bazénu na zahradě. Sandálky také musí být podle aktuálních módních trendů, protože jinak nebude look tak stylový, jak si ho ve skutečnosti představujeme mít. Samozřejmě se musí dbát také na fakt, že i tenisky musí být alespoň jedny nové v nadcházející sezoně. Nějakou novinkou se vždycky oslnit musí.

Jenže příprava na léto zahrnuje především ne boty, ale koupi nových kousků do šatníku. Móda si pro letošní léto zvolila skvělý retro styl, který se bude řádně promítat i na jednotlivých kouscích. Jak a s čím tedy nejvíce zaujmete své okolí?

Při nákupech nezapomínejte na doplňky!

Je nutné poznamenat, že při nakupování se nesmí zapomínat především na doplňky, protože především ty hrají v retro stylu svou velkou roli. Brýle ve velkých velikostech se zašpičatělými konci nebo skvělé barevné kabelky jsou jasnou součástí nového retro letního šatníku roku 2017.

Móda v létě 2017 však řádně zasáhne především plavkovou oblast. Už loni jsme si mohli všimnout, že se na pultech obchodů objevily opět jednodílné plavky. Ty budou dominovat i letošním horkým letním měsícům, proto jim dejte přednost před těmi dvojdílnými. Navíc jednodílná varianta perfektně skryje nedokonalosti, které jste nestihli do léta zhubnout. Mimo jiné se zaměřte na velké áčkové sukně, které budou velmi nadýchané a budou sahat až ke kolenům. Pokud budou mít pestrou barvu nebo výrazný vzor, je to velmi dobře! Přesně takové sukně totiž povedou. Stejně tak se můžete těšit i na šaty ve stylu Marilyn Monroe – velké výstřihy do V a zavinovací tipy budou opět také v módě.