Jarní móda 2020. Co bude vynikat?

Přemýšleli jste už nad tím, co se bude letos na jaře nosit? V čem budete vynikat? V poslední době se řeší právě téma jarní módy a to, co se bude nosit, co nám móda přinese. Jelikož je jaro tady, pojďme si prozradit, co nám přineslo a v čem vynikneme, pokud si to oblékneme.  

Každé roční období přináší celou řadu skvělých kousků, ve kterých vynikneme, i když bychom po tom zrovna neprahli. Každé roční období má celou řadu výjimečných kousků, z nichž ostatně až zrak přechází. Prozraďme si několik takových módních trendů, v nichž budeme naprosto neodolatelní.  

Pastelové tóny hrají prim 

Možná nejste milovníkem barev, ovšem pokud chcete během jara vyniknout, pro pastelové barvičky se budete muset rozhodnout. Pastelové tóny jsou totiž to, co hraje během jara prim. Do obliby se dostala zejména působivá levandulová, dále také béžová a krásná korálová barva. Zaujmete ale i s meruňkovým odstínem, který byl ostatně označen za barvu loňského roku.  

Pastelové tóny jsou v módě symbolem devadesátých let a opět svědčí o tom, že se móda nechává dávnou minulostí inspirovat.  

Boho styl je stále v módě 

V poslední době v módě kraluje takzvaný boho styl. V souvislosti s tím se nabízí otázka, jestli i letos s tímto stylem zaujmeme či nikoliv. Abychom byli upřímní, s tímto stylem opravdu zaujmete. Jedná se o neuvěřitelný trend, který propagují především světové značky, jako je například značka Chloé.  

Sportovní móda je také in 

Pokud milujete pohodlné oblečení, udělá vám radost jeden fakt, a sice to, že sportovní móda je aktuálně in. Nosí se především obří mikiny, také sportovní tenisky a samozřejmě i nejrůzněji střižené sportovní podprsenky, které klidně mohou jít krapet vidět zpod mikiny nebo trička. Sportovní módu ale nenoste jenom na sportování! Nosí se i běžně do města, na rande nebo do kina. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová