Jak si vyčarovat ženské křivky

Máte štíhlou postavu a toužíte po ženských křivkách? Ostatní Vám závidí útlý pas, ploché bříško, hubené nohy, ale Vy se trápíte s postavou tvaru prkna a máte přesně ten problém, kterému většina lidí nemůže přijít na chuť, chcete přibrat, ale nejde to. Genetika a příroda se rozhodly po svém.

Když každý říká, že hubené ženy to mají v obchodech lehčí, jsou velmi vzdálené od pravdy. Mnoho oblečení vůbec nesedí tak, jak by mělo. Když sedí v pase, plandá přes zadek nebo hrudník a naopak. Dvojnásob to platí, pokud se jedná o tvarované šaty, halenky a společenské oblečení.

Jak si teda můžete svým šatníkem pomoci?

Výrazné barvy

  • Jak je známo, černá barva zeštíhluje, není tedy nejlepší volbou. Zářivé barvy a oblečení s potisky Vás odliší a ukáže sebejistotu.

 

Skinny džín byl dost

  • I když byly dlouho velkým trendem, skinny džíny střídají rovné nebo rozšířené nohavice, a to je výhoda pro Vás, jelikož opticky rozšiřují a dávají nohám velmi sympatický vzhled.

 Vrstvy

  • Štíhlé ženy příliš nezahřeje jejich tělesný tuk, proto z praktického i stylového hlediska vrstvěte. Trička, svetry, mόdní ponča a šály, vše opět ve výrazných barvách.

Tvarování páskem

  • Když nemáte křivky, můžete si je vytvořit za pomoci pásku. Dejte si pásek do pasu a vytvořte tak nové proporce. Skvěle se hodí k overalům nebo oversize svetrům, obyčejným oblečkům tak dodá zajímavost a Vám ladné křivky.

Vysoké podpatky

  • Ty na první pohled nemusí dávat smysl, jelikož jste s nimi vyšší a prodlužují nohy. Díky podpatkům jsou ale ženy sebevědomější a sebevědomí je klíč k úspěchu. Navíc lichotivě zvýrazňuje sedací partie, které často bývají předností štíhlých žen.

Nebojte se taky dlouhých, širokých nebo nabíraných sukní, nejlépe upnutými v pase a rozparkem. Základem je zvýraznit pas, proto je lepší se vyvarovat pytlovitým střihům a tmavým barvám. A hlavně, každá postava je krásná, když to budete vědět vy, tak i vaše okolí.