Jaké náušnice volit k looku s holými rameny?

Holá ramena jsou opět v módě. V dnešní době zakoupíte trička nejen s „vyřezanými“ rameny, ale taky krásné topy bez ramínek, které nám ramena taktéž odhalují. Tento styl se nosil před několika lety, určitě si na něj pamatují ženy po čtyřicítce, které v takových topech chodily na diskotéky, když hráli nestárnoucí hity Michala Davida. Stejně jako hity Michala Davida, tak se i topy, jež odhalují ramena, staly nesmrtelnými. Ale jaké náušnice s nimi kombinovat?

Topy odhalující nám ramena můžeme kombinovat se sukněmi či džíny, otázkou ale je, jaké doplňky volit. Mnoho žen sáhne vždy po náhrdelníku, ale to skutečně není jediný doplněk, který se k tomuto stylu hodí. Možná dokonce víc než náhrdelník se k tomuto stylu hodí náušnice, a to rovnou se střapci.

S těmito náušnicemi se v poslední době přetrhl pytel. Seženeme je takřka v jakýchkoli barvách a barevných kombinacích. Střapce na náušnicích bývají dlouhé, jiné kratší, přesto všechny jsou elegantní.

Samozřejmě náušnice se střapci nejsou jedinými náušnicemi, které se k tomuto stylu hodí!

Perličky

Jestliže chcete působit elegantně a jestliže máte vlasy sčesané nahoru do nějakého ledabylého či naopak elegantního drdolu, rozhodně byste měli sáhnout spíše po perličkách. Ty jsou mnohem elegantnější a jsou skutečně noblesní. Na barvě nesejde – rozhodujete se dle barev vašeho outfitu. Nikdy neuděláte špatně, když sáhnete po tradičných bílých perličkových náušnicích.

Masivní krásky

Pamatujete si ještě na dobu, kdy se nosily ve velkém masivní náhrdelníky? Každá žena je musela mít, ale v obchodech s bižuterií nebo módními doplňky byly tyto náhrdelníky strašně drahé. Ženy se proto rozhodly, že začnou ve velkém nakupovat přes Aliexpress či Wish a kupodivu udělaly to nejlepší, co mohly. Zde totiž přišly ke skvělým masivním náhrdelníkům, které stály několik málo desítek korun.

A přesně tak to udělejte i s masivními náušnicemi, které se hodí k holým či odhaleným ramenům. Nebojte se delších visacích, ale ani drobných, honosných kousků.