K dlouhým letním šatům? Jedině žabky!

Módní kousky se zkrátka mění co chvíle. Mnoho žen se dokonce v této oblasti už přestalo orientovat, a tak zkrátka vzdalo boj s módou, která se opravdu stále mění. Ženy se rozhodly nosit to, co se jim líbí s tím, že se mnohdy mohou strefit právě do aktuálních módních trendů. Není se čemu divit, když řada lidí tento boj s módou vzdala, protože se častokrát stalo, že lidé si zkrátka nějaký kousek koupili, bohužel na druhý den už byl kousek zase „out“, proto to pro ně byly zkrátka vyhozené peníze. Teprve ve chvíli, kdy došli na to, že se kousky vracejí hlavně z minulosti, a to z dob zhruba před třiceti až čtyřiceti lety, pak se rozhodli raději vytáhnout své retro kousky a nemusí tak utrácet nic, přesto budou styloví.

Je zvláštní, že se mimo retro kousků do módy vrací i takové běžně používané věci, které bychom si však k žádným outfitům určených do společnosti nedali. Jedná se zejména o nazouváky, se kterými se nyní roztrhl pytel a které najdete opravdu kddekoliv. Málokdo je tak odvážný a vlastně tuto domácí obuv si vezme i někam jinam, než právě na zahradu. To samé platí například s žabkami, které se staly nedílnou součástí letních outfitů.

Žabky a k čemu se nejvíce nosí?

Žabky najdete v mnoha obchodech a je to opravdu klasická letní obuv, kterou si vezmete na dovolenou k moři, protože v ničem jiném než právě v žabkách se po horké pláži chodit nedá. Je však nutné zmínit i to, že žabky se začínají nosit i k mnoha jiným lookům, než pouze k plavkám. Začínají se nosit běžně do města a nejvíce se hodí k dlouhým šatům až po kolena. Nemusí to být přímo maxi šaty, ale rozhodně s touto kombinací neuděláte chybu. Nekombinujte je ale k upnutým šatům, protože právě k takovému typu šatů se hodí především botasky, které jsou aktuálně nejpopulárnější obuví letošního léta. A žabky jsou samozřejmě hned v zákrytu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová