Jaké jsou druhy stahovacího prádla a jak ho vybrat?

Stahovací prádlo vás dokonale zeštíhlí a pěkně vytvaruje vaši postavu. Zdůrazní vaše přednosti a vymodeluje svůdnou siluetu. Tvarující prádlo oceníte při slavnostních příležitostech i při běžném nošení. Jaké jsou druhy stahovacího prádla a jak je použít?

Vaše problémové partie v oblasti břicha, boků, pozadí i stehen dostanou se stahovacím prádlem zcela nový tvar. Při výběru spodního prádla se nechte inspirovat naším průvodcem a vyberte si stahovací prádlo vhodné právě pro vás. Díky bezešvé technologii spodní prádlo dokonale přilne k tělu a nikde vám nebude tvořit faldy ani pod přiléhavým oblečením. Dokáže zmenšit vaši velikost i o dvě velikosti.

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky mohou být klasické, s vyšším pasem i nohavičkové. Široká škála střihů se dá skvěle využít pod různé druhy oblečení. Tvarující kalhotky vám zajistí pocit sebejistoty. Vyšší stahovací kalhotky vymodelují postavu od hrudníku až po vaše stehna. Některé jsou vybaveny i antibakteriálním klínkem. Pod legíny můžete zvolit i kalhotky s nohavičkou, které vytvarují i stehna. V nabídce jsou i stahovací legíny pro vytvarování pozadí. Kalhotky do pasu vám kromě břicha vytvarují i vaše pozadí.

Stahovací body

Stahovací body je vhodné pod společenské šaty, oceníte je i na běžné nošení pod šaty. Pokud si jej vezmete k sukni či ke kalhotám, nebude se vám při pohybu vyhrnovat jako blůzky a košile. Vaše bedra a ledviny budou stále v teple. Zeštíhlující body vám vrátí zpět sebevědomí. Stahovací body mají zapínáním na háčky v rozkroku z trojí možnost nastavení. Některá jsou i s nastavitelnými ramínky a Body s širokými ramínky ocení ženy s větším poprsím. Tvarující body se silným stahovacím efektem zeštíhlí každou postavu. Alternativou je i stahovací košilka.

Stahovací spodničky

Stahovací bezešvé spodničky se hodí hlavně pod společenské šaty. Vytvarují vaši postavu v problémových partiích, jako jsou pas, břicho, boky i hýždě. Spodnička  může být i bez ramínek nebo s odnímatelnými ramínky. V nabídce je i stahovací spodnička s vykrojením pod ňadra, do které dáte jakoukoliv podprsenku pro zvýraznění poprsí s libovolným typem košíčků. Formující spodnička může mít středně silný nebo silný stahovací efekt. Docílíte tak svůdných tvarů.

Stahovací podprsenky

Stahovací podprsenky využijete nejen po porodu, ale i pro vytvarování větších ňader. Jsou vhodné i na sport a volnočasové aktivity. Některé jsou vybaveny i širšími nebo nastavitelnými ramínky. Existují i typy bezešvých podprsenek na klasické zapínání. Bezešvé podprsenky neškrtí ani nedřou. Jemný elastický materiál je pružný, přizpůsobí se tělu a dopřeje vám volnost během pohybu.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová