Jaké boty se nyní nosí?

Móda co chvilku mění své nejnovější módní trendy, které musí mít každá žena ve svém šatníku. Každá nová bunda nebo každý nový kabát musí být součástí dámské už tak přeplněné skříně. Mnoho mužů nad tím jen kroutí hlavou, ale přesně jako ženy nakupují oblečení, tak pánové čekají dlouhou dobu na to, aby si mohli koupit auto svých snů. Ženy si však své sny plní hned, co je uvidí před svýma očima. Samozřejmě se utrácení výplaty nevztahuje pouze na oblečení, ale také na boty, které jsou důležitou součástí každého dámského šatníku. Žádná žena nedovolí, aby se především botám něco stalo. To je zase to samé, jako když muž nedovolí, aby si žena sedla za volant vysněného vozu. Každý svět je tedy jiný, ale v každém se musíme pochopit. A stejně jako u automobilů, tak i u bot přichází rok co rok móda s novinkami. Jaké to jsou nyní?

1. Tenisky s kamínky jsou letošním jarním trendem

Většinou móda přichází s novinkami na začátku ročních období. I nyní přišla s aktuálním posunem v módním světě. Jedná se o novinku, která se dotkne především tenisek. Ty jsou totiž nyní osázeny zejména drobnými kamínky nebo různými aplikacemi, které z všední obuvi udělají naprosté unikáty, se kterými rozzáříte svůj běžný look. Není se tedy čemu divit, když se tento trend oblíbil zejména u žen, které milují jednobarevné outfity.

2. Metalově stříbrná vede především u polobotek

Polobotky jsou pohodlnější obuví u formálnímu looku, a tak se není čemu divit, když je volí velká řada žen právě ve chvíli, kdy je nucena se obléknout do úzkých kalhot a saka. Samozřejmě nejsou polobotky jen součástí formálních looků, ale v poslední době se staly populární i u ležérních outfitů. Pokud k pohodlnému looku zvolíte metalově stříbrné polobotky, budete naprosto styloví, tím si můžete být jisti! Polobotky nemusí být pouze o nudné černé barvě.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová