Módní obuv 2017

Jaké jsou boty v módě v roce 2017? Mnoho lidí si pokládá tuto otázku, při plánování sezónních nákupů. Sofistikovaná pata, vrací se disko plošiny, fluorescenční barvy a originální ozdoby. Kolekce módních obuvi pro jaro-léto 2017 zahrnuje neon jezdce s rozetami, vysoké boty, futuristické boty v kovovém odstínu. Konec března – nejlepší čas jít nakupovat boty.  Pro zajímavost, kde chodí návrháři pro své nápady? Kdysi trendy přicházely z města módy z Paříže. Dnes si je už určují masy. Možná vás překvapí, že se plánují dva roky dopředu, nejdříve jsou to barvy. Existují cool and trend hantingové agentury, které vysílají své agenty do celého světa, kde sbírají prvky, které mají něco společného třeba i s automobilovým průmyslem nebo z architektury. Poté vytvoří look booky, které se posílají světoznámým značkám.

Čas běží jako splašený kůň! Myslete už na letní boty

Boty na vysokém podpatku, pro svou krásu stojí na stupních vítězů, i když nejsou velmi praktické, ale neuvěřitelně působivě zdůrazňují délku nohou a už zdálky přitahují velkou pozornost. Letní boty jsou šité z tenkých kožených pásků nebo prodyšné textilie v jasných barvách – červené, oranžové, růžové a žluté. Vévodí svítivý akcent. Na rozdíl od minulých sezón, kovová je populární nejen na sportovních modelech obuvi, ale také stylové boty a obuv inspirovaná válečnými filmy upřednostňuje kovový odstín.

Přicházejí na řadu podpatky

Ohromně módní jsou vysoké podpatky poseté kamínky nebo v podobě violoncella a spirály z průhledného plastu. Kolekce pro sezónu jaro-léto nabízí nejrůznější variace, s důrazem na individualitu obrazu. Tyto extravagantní boty vyžadují zvláštní péči a obezřetný přístup, jsou vhodné pro mimořádné příležitosti. Trendy obuv – designéři nabízejí původní možnosti růžice, výšivky, nášivky, flitry, kameny a jiné poutavé ozdoby. Tato módní obuv je vhodná pro slavnostní příležitosti, stejně jako pro uvolněnou atmosféru o letních prázdninách. Například mají působivý vzhled s dlouhou sukni.

Na závěr

Co se třpytí, to se nosí! A pokud milujete tenisky, tak ty jsou letos trendy na mnoho způsobů – se špičkou, odhalená pata, pásek atd. Neodzvonilo ani westernu, jsou zpátky devadesátky – boty na vysoké rovné platformě. Kdo je neměl, nebyl in.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová