Jak se oblékat jako elegantní podnikatelka, i když jí třeba nejste

Jste zrovna na cestě, které vede k tomu, že se stanete podnikatelkou? Oblékat se tímto stylem můžete už nyní. Móda je v současné době tak pestrá a zajímavá, že člověku umožňuje se obléknout prakticky do čehokoliv, v čem se cítí dobře. A prakticky z něj dokáže vytvořit zcela jiného člověka. Pojďme se nyní podívat na elegantní dámské oblečení, do kterého spadají nejen elegantní dámské svetry, díky čemuž se z vás stane na první pohled elegance sama.

Základní doplňky vám budou hrát do karet

Jednou z možností, jak se oblékat jako elegantní podnikatel, je koupě základních doplňků. Domnívat se, že je outfit tvořen jen a pouze vrchní a spodní částí oblečení a dále pak botami s kabelkou je mylné. Outfit bude dotažen k dokonalosti pouze za předpokladu, že vsadíte na módní doplňky. A nemusí to být nutně vysoce luxusní značky. I bižuterie umí udělat skvělou parádu.

Nezapomínejte proto na prsteny, náušnice, ale také náhrdelníky, náramky a další drobnosti, které ve výsledku posunou outfit na zcela jinou úroveň.

Šaty, ve kterých se budete cítit žensky

Trička a džíny jsou sice super, ale jako podnikatelka v nich příliš působit nebudete. Proto se zaměřte spíše na elegantní kousky oblečení, jako jsou šaty, ve kterých se budete cítit žensky proto, že vám hezky vyniknou veškeré typické ženské prvky. 

Pokud si nejste jistí tím, jaké konkrétní střihy volit, jaké konkrétní střihy vám budou lichotit, svou pozornost zaměřte k zavinovacím šatům. Ty se totiž dají přizpůsobit na každé postavě individuálně, vždy se však zvýrazní pas a vytvoří se tak silueta takzvaných přesýpacích hodin.

Bez log se obejdete

Elegantní oblékání rovná se nadčasové módní kousky, které se dají nosit prakticky neustále, a to vždycky s dalšími věcmi ve vašem šatníku. Proto nyní upusťte od klasických log, která se na žádném tričku nemají zrovna dvakrát vyjímat. Pokud je taška pokrytá jménem značky, nebude s outfitem hezky souznít, naopak bude outfit spíše zahalen.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová