Plast a barvy jako trend letošního jara

Ano čtete dobře, letošní jaro si jako svůj největší hit zvolilo plast. Co to vlastně znamená?  Že si nedokážete PVC a igelit v módě představit? Omyl! Už jste si všimli průsvitných bot? Tak přesně o tom móda z plastu je. Průsvitný materiál, který vaše nožky zakrývá a odhaluje v jednom!

Pokud sledujete aktuální módu, určitě vám tyto prvky neunikly na street style fotkách na Instagramu.  A kdo je poctivější a má opravdu přehled, mohl tyto trendy prvky zahlédnout v aktuálních kolekcích velkých módních domů.

Módní kousek v podobě průsvitných bot ocení každá žena. Hodí se totiž úplně ke všemu. Další výhodou je, že pokud si botky ušpiníte, nemusíte se bát umýt je v jakémkoli množství vody. A když zmoknou? Také žádný problém. No uznejte sama, to se na jaře přece jen hodí.

Všechny dámy si v nich najdou svůj styl, můžete je totiž zakoupit v podobě sandálí, lodiček a dokonce jsou k mání i jako pantofle. Máte jedinečnou příležitost splnit si dívčí sen a zahrát si na Popelku. Obohaťte svůj botník o jeden „skleněný“ střevíček, třeba takový jako máme na úvodní fotografii. Jde o model Dolce & Gabbana a k dostání je za 995 Eur. Na trhu se však objevují i cenově dostupnější kousky.

Barvy

Další trendem jsou barvy. Barevnost poslední roky představuje originálnost módního průmyslu na požadavky lidí, kteří se chtějí odlišovat a být vidět.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová